Uničov – Blansko 1:0 (kon.) | Slovácko B – Zlínsko 4:0 (kon.) | Zlín B – Vyškov 3:2 (kon.)
1.FC Slovácko B
4:0 (2:0)
FC Zlínsko
Neděle 26.03.2017, 10:15 • Bělinka, Kunovice • Moravskoslezská fotbalová liga • 18. kolo

Slovácko porazilo Otrokovice 4:0. V každém poločase padly dvě branky, o ty první dvě se postarali Pospíšil s Vaďurou, ve druhé poločase přidal třetí branku Vinkler a Křivánek, hosté se ve druhém poločase před brankou Semanka neprosadili. (12:03:50)

90

90
    Křivánek však branku z výhodné pozice netrefil.

90
    Domácí borci ještě budou mít výhodu standardní situace za hranice pokutového území.

87
    Rada napřáhl ke střele, která však nebyla přesná a skončila vedle pravé tyče.

86
    Vaďura byl faulovaný před vápnem. Slovácko bude zahrávat volný přímý kop.

84
    Juráň zabíhal za obranu Slovácka, Rada na poslední chvíli skluzem balon před ním odebral.

82
    Utkání se už jen z povinnosti dohrává. Slovácko v pohodě kombinuje, po většinu druhého poločasu je lepším mužstvem.

78
    Třetí střídání Otrokovic. Marka Němce vyměnil Martin Lapčík.
    77. Lukáš KŘIVÁNEK - 4:0

77
    Slovácko právě vstřelilo branku!
    Slovácko dává čtvrtou branku po rychlém brejku. Suchý vybojoval míč skluzem ve středu hriště a posunul jej na LUKÁŠE KŘIVÁNKA, který šel sám na Juřika, kterého poté prostřelil.

76
    Kryštof Pospíšil viděl žlutou kartu po faulu u postranní čáry.

75
    Olšanský krásně se uvolnil a centroval do vápna, kde Mareš nastřelil břevno.

73
    Dvojí střídání Slovácka. Adama Řiháka vyměnil Filip Krejčík a Šimona Vránu nahradil Agon Hani.

71
    Druhé střídání hostů, Erik Hradil byl vyměněn Ondřejem Ponížilem.

70
    Otrokovice jsou v útoku neškodné, jejich snaha končí daleko před pokutovým územím.

67
    Vice ze hry mají domácí fotbalisté, kteří moc Otrokovice nepouštějí do ofenzivní fáze.