Uničov – Blansko 1:0 (kon.) | Slovácko B – Zlínsko 4:0 (kon.) | Zlín B – Vyškov 3:2 (kon.)
1.FC Slovácko B
4:0 (2:0)
FC Zlínsko
Neděle 26.03.2017, 10:15 • Bělinka, Kunovice • Moravskoslezská fotbalová liga • 18. kolo

78
    Třetí střídání Otrokovic. Marka Němce vyměnil Martin Lapčík.
    77. Lukáš KŘIVÁNEK - 4:0

77
    Slovácko právě vstřelilo branku!
    Slovácko dává čtvrtou branku po rychlém brejku. Suchý vybojoval míč skluzem ve středu hriště a posunul jej na LUKÁŠE KŘIVÁNKA, který šel sám na Juřika, kterého poté prostřelil.

76
    Kryštof Pospíšil viděl žlutou kartu po faulu u postranní čáry.

75
    Olšanský krásně se uvolnil a centroval do vápna, kde Mareš nastřelil břevno.

73
    Dvojí střídání Slovácka. Adama Řiháka vyměnil Filip Krejčík a Šimona Vránu nahradil Agon Hani.

71
    Druhé střídání hostů, Erik Hradil byl vyměněn Ondřejem Ponížilem.

66
    Slovácko poprvé střídá. Erika vyměnil Lukáš Mareš.
    63. Erik VINKLER - 3:0

63
    Domácí celek už vede o tři branky, po centru Pospíšila byl na zadní tyči osamocený ERIK VINKLER, který pohodlně dopravil míč do sítě.

59
    Jakub Juráň viděl žlutou kartu.

51
    Míč z rohového kopu propadl k Vaďurovi, který vystřelil těsně vedle.

46
    O poločase provedly Otrokovice první střídání. Druhý poločas odehraje Josef Ferko místo Jaroslava Foltýna.
    33. Richard VAĎURA - 2:0

33
    Z následného protiútoku si hostující obrana nepohlídala RICHARDA VAĎURU, který postupoval z pravé strany na branku Otrkovic a vybíhajícího brankáře Juříka přehodil.

29
    Ze střední vzdálenosti vystřelil Vaďura přízemní střelui, Juřík neprve myslel, že balon půjde mimo, jenže ten se díky větru stočil na branku a orazítkoval pravou tyč.
    25. Kryštof POSPÍŠIL - 1:0

25
    Domácí celek se přece jen ujímá vedení. Na pravou stranu dostal ideální přihrávku Šimko, který centroval, Juráň chtěl skluzem brance zabránit a poslal míč na bránu, Juřík stačil reflexivně zareagovat a balon vyrazit před sebe, dorážející KRYŠTOF POSPÍŠIL za příspění břevna dostal míč kousek za brankovou čáru.

20
    Slovácko vstřelilo branku, ale ta nebyla uznána. Vinkler dostal přihrávku do pokutového území, udělal dva kroky, vystřelil na zadní tyč, Juřík předvedl reflexivní zákrok, ale vyrazil míč před sebe, dorážející Pospíšil byl v ofsajdu.