Most "B" – Litoměřice 0:6 (kon.) | Dandy Malé Březno – Ústí n/L ''B'' 4:8 (kon.) | Kadaň – Jirkov 4:13 (kon.)
Lev Litvínov – Nordics Most 1:3 (kon.)
HBC Dandy Malé Březno
4:8 (2:5, 0:3, 2:0)
Elba DDM Ústí nad Labem ''B''
Neděle 26.03.2017, 11:302. Liga - Čechy Sever

Já se s Vámi loučím a někdy příště zase na počtenou. (13:01:24)

Hostující Elba si ve třetí třetině už pohlídala svůj vypracovaný náskok, i když se hráči Dandy snažili s výsledkem něco udělat.

42:49
    Netušil příliš povídal a vyfasoval deset minut za nesportovní chování, následně trest do konce utkání a poté i trest ve hře. Domácí tým tedy má pětiminutovou přesilovku.

42:34
    Na hřišti se začíná jiskřit.

42:20
    Opelt nevyzrál na Kostoviče.

41:20
    Zicho se zjevil sám před brankářem, ale tváří v tvář proti němu neuspěl!

40:34
    Dandy Chomutov právě vstřelil branku!
    Domácí tým nabídnutou přesilovku pěti proti třem využívá. Po pěkné kombinaci zakončoval URBAN, který se nemýlil.

40:10
    Vyloučení v týmu HBC Dandy Chomutov (Vojta – 2 min., nesportovní chování).

39:59
    Vyloučení v týmu Elba DDM Ústí nad Labem ''B'' (Kerl – 2 min., nedovolené bránění).

39:29
    Přečíslení domácích nekončí brankou, protože Pešta zapomněl v rozhodující chvíli míček za sebou!

37:37
    ZICHO sebral odražený míček a z otočky zavěsil přesně pod břevno.

36:43
    Kostovič předvedl výborný zákrok hokejkou čímž zabránil skórování do odkryté branky!

36:09
    Elba ihned po buly vyhazuje až k Buřvalovi, který byl dokonce donucen přerušit hru. Vhazovat se tak bude po jeho levici.

36:06
    Vyloučení v týmu Elba DDM Ústí nad Labem ''B'' (Čejka – 2 min., sekání).

35:11
    Hostující hráči se nikam neženou a sami klidně z útočného pásma kombinují až ke svému brankáři.

34:10
    Taraška jako obránce seběhl s míčkem od půlky hřiště až za ústeckou branku, tam ale míček ztratil.

32:28
    Ústečtí hráči se snaží už spíše bránit a podle toho také vypadá hra. Hraje se převážně ve středním pásmu bez větších šancí.

31:26
    Zblokovaná střela hostujícího týmu skončila až za hřištěm, vhazovat se bude po pravici Buřvala.

Jan Petržílka

Branky a nahrávky: 4. Paul (Opelt, Zicho), 7. Urban (TS), 38. Zicho (Taraška), 41. Urban (Paul, Zicho) – 1. Patzelt (Vojta), 1. Tauš (Patzelt, Netušil), 6. Vojta, 8. Netušil (Tauš, Patzelt), 8. Petzelt (Čejka), 19. Netušil (Patzelt, Čejka), 20. Patzelt (Netušil), 25. Patzelt (Tauš, Netušil)

HBC Dandy Malé Březno: Buřval – Pešta, Hanzl, Taraška, Nachtmann, Opelt, Zicho, Paul, Linet, Holán, Kníže "C", Kocour, Urban, Stasinka
    Elba DDM Ústí nad Labem ''B'': Kostovič – Vojta, Kerl, Tuček "C", Patzelt, Netušil, Tauš, Vacek, Čejka

Rozhodčí: Hrubý, Solčáni