Most "B" – Litoměřice 0:6 (kon.) | Dandy Malé Březno – Ústí n/L ''B'' 4:8 (kon.) | Kadaň – Jirkov 4:13 (kon.)
Lev Litvínov – Nordics Most 1:3 (kon.)
HBC Lev Litvínov
1:3 (0:0, 0:0, 1:3)
HC Nordics Most
Neděle 26.03.2017, 16:00 • A.N.S. Most • 2. Liga - Čechy Sever

První třetina vyloučení, druhá trestná střílení a třetí góly tak by se dal popsat dnešní zápas. (17:39:04)

44:46
    Nordics Most právě vstřelil branku!
    A SLAVOMÍR ŠVÁCHA trefuje odkrytou bránu Litvínova.

44:24
    Vhazuje se před bránou Soukupa.

44:24
    Litvínov si bere time-out.

42:08
    Nordics nevěděli co s míčkem tak ho pro jistotu vyhodili na zakázané uvolnění.

41:02
    ZDENĚK VÁVRA vybojoval na modré míček vyměnil si ho s Janem Nechalou a překvapil Soukupa střelou mezi betony. Asistence: Nechala.

37:20
    Litvínov právě vstřelil branku!
    Jaroslav Šimeček přihrál od mantinelu na MIROSLAVA BAUMRUKA, který přesně trefil prostor nad Neumannovým ramenem. Asistence: Šimeček.

36:15
    Jindřich Beránek byl nyní zcela sám před prázdnou bránou, tu ale minul. V dnešním utkání opravdu není střelcům přáno.

35:12
    Nordics jsou znovu v plném počtu.

34:47
    Litvínov si při přesilovce vypracoval obrovskou šanci, tu ale zlikvidoval Neumann.

34:00
    Litvínovští při snaze založit útok vyhazují míček mimo hřiště.

33:12
    Vyloučení v týmu HC Nordics Most (Šafařík M. – 2 min., sekání).

33:04
    Teď se konečně podařilo Litvínovu skórovat, ale gól nebyl pro kopnutí nohou uznán. Stav zůstává stále 1:0 pro Most.

30:49
    MAREK ŠAFAŘÍK obral o míček obránce a pak střelou kolem vyrážečky nedal Soukupovi šanci.

30:01

Druhá třetina také branku nepřinesla a krom dvou trestných střílení a pár vyloučení se nic dalšího nestalo. Tak snad aspoň v té třetí uvidíme aspoň jeden gól.

30:00

29:21
    Vyloučení v týmu HC Nordics Most (Mach – 2 min., nedovolené bránění).

Marek Payer

Branky a nahrávky: 38. Baumruk (Šimeček) – 31. Šafařík M., 42. Vávra (Nechala), 45. Švácha

HBC Lev Litvínov: Soukup – Král, Ras, Linhart, Kopýtko, Klíma, Skála, Hora, Šimeček, Bötek, Švandčík, Vaníček, Valenta, Pokorný, Baumruk
    HC Nordics Most: Neumann – Froněk, Beránek, Krastenics, Kunrt, Mach, Nechala, Polák, Stütz, Šafařík L., Šafařík M., Šimek, Švácha, Vávra, Wild

Rozhodčí: Gráca-Danilec