Bardejov – Poprad 0:0 (kon.) | Lipany – MFK Zvolen 0:1 (kon.) | FC Košice – Spiš. N. Ves 2:0 (kon.)
Lok. Košice – Haniska 6:1 (kon.) | L. Mikuláš – R. Sobota 1:0 (kon.) | Skalica – Šamorín 1:0 (kon.)
Pohronie – B. Bystrica 1:0 (kon.) | Nitra – Trnava B 1:2 (kon.) | Žilina B – Nové Mesto n/V 4:2 (kon.)
Sereď – Martin 1:0 (kon.) | Svätý Jur – Slovan Bratislava U21 2:0 (kon.)
FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa
1:0 (0:0)
MFK Dukla Banská Bystrica
sk Neděle 26.03.2017, 15:30 • Dolná Ždaňa • MONACObet liga

Domáci tento duel nakoniec zvládli vďaka gólu z penalty. Tá sa odohrala v 79. minúte. Dukla cestuje domov bez bodového zisku. (17:44:22)

90+3

90+3
    Pohronie vyviazlo z tejto situácie bez inkasovaného gólu, je po všetkom.

90+2
    Ešte jedna šanca pre hostí, domáci koncentrujú všetky svoje sily na odvrátenie útoku.

90+2
    Žltú kartu dostáva Daniel (FK Dukla Banská Bystrica).

90+1
    V tej prvej sa veľa neudialo, Pohronie je blízko k víťazstvu.

90
    Nadstavujú sa tri minúty.

89
    Striedanie v tíme FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: z ihriska odchádza Blahút, prichádza Pittner.

89
    Banská Bystrica musí napádať, inak loptu nezíska.

88
    Domáci majú loptu na svojich kopačkách a nikam sa už neponáhľajú.

88
    Striedanie v tíme FK Dukla Banská Bystrica: z ihriska odchádza Vitek, prichádza Šmehyl.

87
    Dnešné stretnutie sleduje 803 divákov.

86
    Nedovolené bránenie prieniku pozdĺž postrannej čiary znamená faul a loptu pre domáci celok.