1:2 (0:0)
Česko
Pondělí 27.03.2017, 17:00 • Stadion Kielce • Reprezentace U21

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (19:01:49)

Dnešní utkání je za námi. V prvním poločase jsme měli možnost sledovat velice vyrovnaný zápas, který nám branku nepřinesl. Ve druhém poločase to bylo ale jiné kafe. Nejdříve ihned na začátku druhého poločasu spálil obrovskou šanci Stepiňski, který z bezprostřední blízkosti trefil jen Zimu. V 50. minutě jsme se ale už dočkali branky. Václav Černý napřáhl ke střele z větší vzdálenosti, kterou ještě tečoval do vlastní sítě Bednarek a Češi tak vedli 1:0. Ke konci utkání ale převzali nad zápasem iniciativu Poláci, kteří se nakonec dočkali také vyrovnání. To zařídil v 84. minutě střídající Jaroslaw Niezgoda, ke kterému se odrazil míč uvnitř vápna a následnou střelou k pravé tyči nedal Zimovi šanci zasáhnout. Poté byli Poláci lepším týmem, ale jak moc se snažili vstřelit branku, tak zapomněli na obranu a v 90+2. minutě tak dokázali Češi vstřelit vítěznou branku, o kterou se postaral taktéž střídající Aleš Čermák. Češi tak v generálce na ME 2017 porazili Polsko 2:1.

90+6

90+5
    Střídání v týmu Česko: ze hřiště odchází Michal Trávník, přichází Aleš Matějů.

90+4
    Poláci se ještě snaží něco vymyslet směrem dopředu a vyrovnat. Češi ale skvěle brání a vypadá to, že už nedovolí svému soupeři větší šanci.
    90+2. Aleš ČERMÁK - 1:2

90+2
    Česko právě vstřelilo branku!
    Češi se dostávají opět do vedení! Nečas se dostal s míčem podél pravé postranní čáry až do vápna, kde nezpanikařil, našel volného ALEŠE ČERMÁKA, a ten už se do poloodkryté branky nemýlil.

90+1
    Frankowski zajímavou střelou poblíž vápna poslal míč jen těsně vedle Zimovy branky!

90+1
    Rozhodčí nastavuje ještě 5 minut.

90
    Následný rohový kop nenadělal hostům větší potíže.

90
    Frankowski se dostal zcela osamocen ke střele uvnitř vápna soupeře. Jeho střelecký pokus ale dokázal ztečovat jeden z obránců mimo tři tyče.

90
    Právě se nám rozeběhla poslední minutka utkání.

88
    Trávník vyslal na branku střelu poblíž hranice vápna, ale míč po jeho střeleckém pokusu skončil daleko vedle soupeřovy branky.

87
    Poláci jsou momentálně lepším týmem a svého soupeře přehrávají.
    85. Gesto Fair Play! Lavička umožnil Polsku sedmé střídání.

85
    Střídání v týmu Polsko U21: ze hřiště odchází Pavel Jaroszyński, přichází Lukasz Moneta.
    84. Jaroslaw NIEZGODA - 1:1

84
    Polsko právě vstřelilo branku!
    Domácí vyrovnávají na 1:1! JAROSLAW NIEZGODA se dostal ve vápně k odraženému míči a následně bez větších problémů poslal míč k pravé tyči Zimovy branky. Český brankář se po míči natahoval marně, neboť na něj nemohl za žádnou cenu dosáhnout.