Vsetín – Poruba 2011 3:2 (3:0 po s.n.) | Kobra – Jablonec n/N 4:5 (0:3 po s.n.) | Havlíčkův Brod – Mor. Budějovice 8:2 (kon.)
BK Havlíčkův Brod
8:2 (3:0, 3:2, 2:0) Stav série: 2:1
Hockey Club Moravské Budějovice 2019
Pondělí 27.03.2017, 18:00 • Zimní stadion Kotlina • Play-off 2. ligy, skupina Sever • Semifinále

Dnes je to ode mne z Kotliny už vše. Já se s vámi loučím, přeji úspěšný týden a u dalších onlajnů se s vámi těším na počtenou. (20:48:49)

Je konec. Ve třetí třetině hosté výsledek neunášeli a závěr utkání byl poznamenán několika tresty na 5 minut plus do konce utkání včetně trestu ve hře. Nic to ovšem nezměnilo na vítězství Havlíčkova Brodu, který se ujímá vedení 2:1 v sérii.

59:58
    Ještě jedna střela Filipa Navrátila z vrcholku pravého kruhu, tak se ale mezi tři tyče nevešla. Víc už se toho dnes nestane.

59:34
    Utkání se dohrává před Lukášem Dusíkem za potlesku celé Kotliny. Další střela domácích skončila v ochranné síti, z toho si už ale nikdo nic nedělá.

59:19
    Žihadla jsou ve čtyřech.

58:55
    Po střele z levé strany důrazně dorážel David Bušek, domácí jsou ale vykázáni do středního pásma pro postavení útočícího hráče v brankovišti.

58:42
    Jakub Lacina vypálil z levého kruhu, Lukáš Dusík proti jeho ráně zakročil lapačkou.

58:24
    Havlíčkův Brod pokračuje v přesilové hře 5 na 3 a fanoušci si žádají deset branek v hostující svatyni.
    56:35 SZILVA - 8:2

56:35
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Domácí využívají dvojnásobnou početní výhodu! Po ráně Davida Valy od modré čáry se před brankou hostů po teči prosadil VLADIMÍR SZILVA! Asistence: David Vala, Martin Kříž.

56:19
    Za chvíli budou mít hosté více hráčů v šatně, než na střídačce. Tomáš Semrád dostal pořádnou sekeru přes ruku od Ondřeje Šťávy (MBU), který je vyloučen na 5 minut + do konce utkání za sekání. Kvůli krvavému šrámu na ruce odchází do kabiny a faulovaný Semrád.

55:59
    Miroslav Třetina hledal z pravé strany před brankovištěm volného Davida Buška, ten puk mezi tři tyče ale neusměrnil.

55:07
    Lukáš Endál se rozjel na pravém křídle, dostal se až za brankovou čáru a pak se rychlým manévrem hokejkou snažil zasunout puk k tyči, to se mu ale nepodařilo.

54:13
    Na světelné tabuli svítí, že hosté budou hrát ještě 4 minuty a 54 sekund v oslabení. Popravdě se v těch trestech už pořádně ztrácím.
    52:50 TŘETINA - 7:2

52:50
    bruslaři se trefují v přesilové hře a odskakují svému soupeři na rozdíl pěti gólů! David Michálek z levé strany bránu minul, puk si vzal ovšem MIROSLAV TŘETINA, který objel bránu a kolem tyče zasunul puk za brankovou čáru! Asistence: David Michálek.

52:15
    Havlíčkův Brod se nastěhoval zpátky před Lukáše Dusíka, který teď zneškodnil střelu Lukáše Endála z pravého kruhu.

51:49
    Žihadla se dvakrát za sebou osvobodila a drží teď Bruslaře daleko od vlastní brány.

Milan Sochor

Branky a nahrávky: 11. Michálek (T. Semrád, Endál), 15. Lacina (Teplý, Kozlík), 17. Micháek (Endál, T. Semrád), 29. Kozlík (Třetina), 30. Přidal (Michálek), 35. Třetina (TS), 53. Třetina (Michálek), 57. Szilva (Vala, Kříž) – 21. Peroutka (Rytnauer), 26. Nováček (Mejzlík, Kliment)

BK Havlíčkův Brod: Novák (Panec) – T. Semrád, M. Semrád, Duben "A", Lacina, Vala, Kulhánek, Kříž, Bušek – Přidal, Třetina "C", Endál – Teplý, Kozlík, Michálek – Chlubna, Ludvík, Kuchta – Navrátil, Szilva, Křížek
    Hockey Club Moravské Budějovice 2019: Dudáček (30. Dusík) – Šťáva, Kovář, Sobotka "A", Kliment, Peroutka, Polívka, Pelikán – Havel, Mikeš "C", Nováček, Rytnauer "A", Krutiš, Horký, Lupač, Matějka, Hačecký, Mejzlík, Kabelka, Salát

Rozhodčí: Petr Přikryl, Adam Kika – Josef Novotný, Michal Axman