Buffalo – Florida 4:2 (kon.) | NY Islanders – Nashville 1:3 (kon.) | Carolina – Detroit 3:4 (po pr.)
Tampa – Chicago 5:4 (po pr.) | St. Louis – Arizona 4:1 (kon.) | Calgary – Colorado 4:2 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
1:2 (0:0, 0:1, 1:1)
Banes Motor České Budějovice
Úterý 28.03.2017, 18:05 • Tipsport arena • Baráž o extraligu • 1. kolo

57:44
    V závěru třetiny si Motor zahraje přesilovku, která může být hodně důležitá! Lukáš Nahodil podrazil svého soupeře.

53:19
    Oslabení Motoru sice skončilo, ale hosté se do čtyř rychle vrátí. Tentokrát jde pykat Roman Vráblík za vražení na hrazení proti Beranovi.

51:25
    Za svou bitkařskou aktivitu jsou Tomáš Rolinek s Žigou Pavlinem vyloučeni na dvě plus dvě minuty za hrubost. Dynamo pokračuje v početní výhodě.

51:12
    Petr Sýkora byl při svém průniku seknut Filipem Novákem a Dynamo si zahraje další přesilovou hru.

47:37
    Dvojnásobná přesilovka pro Dynamo! Na trestnou lavici odjíždí Mitchell Fillman, jenž se provinil proti pravidlům vyhozením puku mimo hřiště.

46:02
    Po komerční přestávce si Dynamo zahraje další přesilovku. Dvě minuty za podražení inkasuje střelec prozatím jediné branky Michal Chovan a míří na trestnou lavici.

43:02
    Po delším čase si přesilovku zahraje také Dynamo. Dvě minuty za nedovolené bránění dostává Filip Novák.

35:18
    K velké nevoli domácích fanoušků čeká Motor další přesilovka. Nyní je potrestán za sekání Tomáš Kaut.

30:25
    Až teď se to hostujícímu týmu povedlo a dostává se do zajímavé situace! Nicolas Schaus v jednom ze soubojů o kotouč v rohu fauloval soupeře vysokou holí a Motor získává početní výhodu 5 na 3!

29:12
    Motor si svou aktivitou vysloužil početní výhodu, David Tomášek musel brzdit další útočnou akci hostí hákováním.

15:47
    Dynamo si zvýšenou aktivitou vybojovalo přesilovku, Jiří Fronk míří na trestnou lavici za podražení.

07:01
    Motor si zahraje první přesilovou hru, za nedovolené bránění putuje na trestnou lavici možná trochu zbytečně Jan Starý.

Marek Votke

Jakub Cimburek

Branky a nahrávky: 54. Tomášek (Schaus) – 32. Chovan (F. Novák, Fronk), 60. Rob (Pavlin)

HC Dynamo Pardubice: Martin Růžička (J. Hübl) – Schaus, Čáslava, Trončinský, Chaloupka, Ovčačík, Zajíc, Ščotka – P. Sýkora, Nahodil, Rolinek – J. Sýkora, Tomášek, Hubáček – Zadina, Špirko, M. Kaut – Bárta, T. Kaut, Starý – Beran.
    Banes Motor České Budějovice: Kváča (Gába) – F. Novák, Fillman, Pýcha, Pavlin, Mucha, Vráblík, Žovinec – Čermák, Pajič, Chovan – Hřebejk, Rob, Dostálek – Šulek, Fronk, Vak – Babka, Škoda, Vlček.

Rozhodčí: Hradil, Mrkva – Tošenovjan, Hlavatý

Diváci: 10 045