Boston – Nashville 4:1 (kon.) | Philadelphia – Ottawa 3:2 (1:0 po s.n.) | Carolina – Detroit 4:1 (kon.)
Columbus – Buffalo 3:1 (kon.) | New Jersey – Winnipeg 3:4 (0:1 po s.n.) | Toronto – Florida 3:2 (kon.)
Montreal – Dallas 4:1 (kon.) | Minnesota – Washington 4:5 (po pr.) | Edmonton – Los Angeles 2:1 (kon.)
Vancouver – Anaheim 1:4 (kon.) | San Jose – NY Rangers 5:4 (po pr.)

David Krejčí (BOS) 1+0, 3 střely, čas na ledě 18:00
    Zdeno Chára (BOS) 0+1, 4 střely, čas na ledě 24:25 (07:19:03)

Congrats to Noel Acciari on his first NHL goal! ????

Příspěvek sdílený Boston Bruins (@nhlbruins),

1. Torey Krug (BOS) 0+0
    2. David Krejčí (BOS) 1+0
    3. Noel Acciari (BOS) 1+0

Statistiky: Střely na bránu: 31-25; Zablokované střely: 24-9; Vhazování: 42%-58%; Hity: 22-27; Přesilové hry: 0/3-0/3; Trestné minuty: 21-45.

Goin' up on a Tuesday.

Boston usiluje o druhou divokou kartu zajišťující playoff a dnes k ní udělal velký krok, když v domácím TD Garden zvítězil nad Nashvillem, proti němuž se prosadili Patrice Bergeron, David Krejčí, svým prvním gólem v NHL Noel Acciari a David Backes do prázdné brány. Jediný gól hostů vstřelil v polovině třetí třetiny Craig Smith. Na výhře Bruins se podíleli jedním kanadským bodem za asistenci kapitán Zdeno Chára a David Pastrňák, kteří míří s Bruins do playoff. Konečný výsledek: Boston Bruins 4 Nashville Predators 1.

59:26
    Pekka Rinne dobře zasáhl a Predators poté vyhodili puk na hůl Tuukka Raska, který vyjel z brány, aby rozehrál.

59:00
    Do konce utkání zbývá odehrát 1 minuta.

58:35
    Také Colton Sissons se zapojil do obrovské šarvátky a dostal menší dvouminutový trest za vysokou hůl.

58:35
    Vernon Fiddler dostal dvě plus dvě minuty za hrubost a ještě k tomu jako bonus osobní trest za nesportovní chování. Trestné minuty stále naskakují.

58:35
    Cody McLeod dostal ještě jeden desetiminutový osobní trest plus trest do konce utkání.

58:35
    Cody McLeod dostal pět minut za bitku plus deset minut osobní trest za nesportovní chování.

58:35
    Vyloučení na straně Bostonu. Kevan Miller dostal za bitku 5 minut, zatímco Noel Acciari osobní desetiminutový trest.

58:35
    Jako ve wrestlingu to nyní vypadalo v TD Garden! Ve středním pásmu vnikla obrovská mela, která neutichla, a v rychlém sledu došlo ke třem nebo čtyřem bitkám!
    58:29 David BACKES - 4:1

58:29
    Bruins právě vstřelili branku!
    DAVID BACKES na pravé straně neutrální zóny vybojoval puk a poté ho od modré čáry táhlou střelou poslala do prázdné brány. Boston vede těsně před koncem 4:1! Asistence: Dominic Moore.

57:39
    Hra byla přerušena a na řadu přichází krátká reklamní přestávka, po které Nashville odvolá brankáře.

56:26
    P. K. Subban napřáhl na pravém křídle od modré čáry k prudké střele, kterou zablokoval Patrice Bergeron.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 3. Bergeron (Chára, Marchand), 14. Krejčí (Pastrňák, Stafford), 56. Acciari (Riley Nash), 59. Backes (D. Moore) – 52. C. Smith (Josi, Ellis)

Boston Bruins: T. Rask (Chudobin) – Chára (C), Carlo, Krug, McQuaid, Liles, K. Miller – Marchand, Bergeron (A), Backes (A) – Stafford, Krejčí, Pastrňák – Vatrano, Spooner, J. Hayes – D. Moore, Riley Nash, Acciari. Hlavní trenér: Bruce Cassidy.
    Nashville Predators: Rinne (Saros) – Josi (A), Ellis (A), Ekholm, P. K. Subban, Bitetto, Irwin – Forsberg, Johansen, Arvidsson – C. Wilson, Sissons, C. Smith – Fiala, Järnkrok, Neal (A) – McLeod, Fiddler, Watson. Hlavní trenér: Peter Laviolette.

Rozhodčí: Wes McCauley, Ghislain Hebert. Čároví: Michel Cormier, Scott Cherrey

Diváci: 17565