Jablonec n/N – Kobra 2:1 (po pr.)
HC Vlci Jablonec nad Nisou
2:1 (0:0, 1:0, 0:1 - 1:0) Stav série: 3:1
HC Kobra Praha
Středa 29.03.2017, 18:00 • Zimní stadion Jablonec • Play-off 2. ligy, skupina Sever • Semifinále

Ode mě je to již pro dnešek vše, děkuji za pozornost a přeji krásný zbytek večera. (20:26:36)

Je rozhodnuto. Jablonec vítězí ve čtvrtém utkání série a postupuje do finále, ve kterém se Vsetínem a Havlíčkovým Brodem bude bojovat o baráž. Naopak Kobře sezóna končí.

60:32
    Vlci právě vstřelili branku!
    A je rozhodnuto, Šteiner sice vyjel z trestné lavice, jenže v té době už napřahoval KAMIL BŘÍŠKA. Tomu namazal Michal Pavlů a jablonecký útočník se nemýlil. Tvrdou bombou do pravého horního rohu rozhoduje zápas i sérii. Asistence: Michal Pavlů, Jiří Moravec.

60:01

Oba celky se připravují na vhazování. Za několik vteřin bude bitva pokračovat.

Je tomu tak. Následovat bude deseti minutové prodloužení. To se zřejmě bude hrát bez úpravy ledové plochy.

60:00

59:47
    Demel si dlouho hledal místo ke střele, tu nakonec vyslal z pravého kruhu. Bílek chytá. Zdá se, že budeme svědky prodloužení.

59:38
    Hra je přerušena, přihrávka rukou.

59:10
    Hosté se osvobozují.

58:50
    Střela z první Michalu Pavlů nesedla, kotouč pouze doklouzal do jednoho z rohů.

58:31
    Vyloučení v týmu HC Kobra Praha (Šteiner – 2 min., hákování).

58:31
    Ještě jedna šance pro Vlky. Ti budou mít k dispozici přesilovku.

58:03
    Další nahození i toto zneškodnil připravený Bílek.

57:47
    Demel byl tvrdě atakován u pravého mantinelu, vylučovat se nebude. Jablonecký forvard nakonec odjíždí po svých.

57:00
    Je vidět, že oba celky jsou opatrnější. Aktivnější je Jablonec.

56:17
    Mulačův pokus od levého mantinelu znovu nalezl připravenou výstroj gólmana Pražanů.

55:59
    Dalekonosné nahození ukryl Bílek do lapačky. Hra je přerušena.

RR

Branky a nahrávky: 23. Babec (Hubáček), 61. Bříška (Pavlů, Moravec) – 54. Hlinka (Verbík R., Jakeš)

HC Vlci Jablonec nad Nisou: Stejskal (Bouška) – Moravec, Pilař, Čechura, Pavlů, Zeman, Žalud, Hubáček – Nevyhoštěný, Bříška (C), Havlas – Homolka, Demel, Babec – Mulač, Brokeš, Frk – Gecko, Pulec, Švík
    HC Kobra Praha: Bílek P. (Ponikelský) – Bílek D., Verbík J., Švaříček, Verbík R., Valík, Vacek – Matějček, Jedlička, Antončík – Vlach, Šteiner, Slanina – Matějek, Pulkrab, Tuma – Hlinka, Kysela, Kuchta – Jakeš (C)