Olympia Radotín – Benátky n/J 4:1 (kon.) | Vyšehrad – Hořovicko 3:1 (kon.) | Vltavín – Tachov 3:5 (kon.)
Domažlice – Zápy 4:1 (kon.) | Benešov – Jirny 2:4 (kon.) | Dobrovice – Chrudim 2:0 (kon.)
Loko Vltavín
3:5 (2:2)
FK Tachov
Sobota 01.04.2017, 10:15 • Loko Vltavín • Česká fotbalová liga • 21. kolo

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den! (12:46:39)

Je dobojováno! Tachov nakonec ve druhém poločase dokonal obrat! Po přestávce se oba týmy spíše hledaly, ale ve prospěch hostujícího celku hrály standardní situace. V 58. minutě se po rohu prosadil Dvořák a o dvě minuty později zvýšil na 4:2 Matas! Poté se hra na několik minut vyrovnala, ale Hájovský v 72. minutě definitivně pečetil výhru Tachova. Deset minut před koncem už jen kosmeticky upravil skóre Pozníček!

90+2

90+2
    Střídání v týmu FK Tachov: ze hřiště odchází Kyndl, přichází Butnaru.

90+1
    S další hlavičkou domácího střelce si Turek věděl rady. Hostující brankář podržel míč. Dnešní duel se už jen dohrává.

90
    A v samotném závěru jsme se ještě dočkali velké šance pro Vltavín! K odraženému míči se dostal Pozníček, ale jeho ránu srazila obrana do boční sítě!

89
    Střídání v týmu FK Tachov: ze hřiště odchází Hoffmann, přichází Tříska.

88
    Mohlo to být 3:6! Matěj Kyndl postupoval sám proti domácímu brankáři, ale Pávek se mu položil pod nohy a zlikvidoval obrovskou šanci!

87
    Richard Macháč si posunul míč mezi dva soupeře a byl faulován. Domácí fotbalisté ale z následného přímého kopu soupeřovu branku neohrozili.

86
    Brankář Pávek vyrazil ven z brankové čáry a došel si pro vysoký centr z pravé strany. Domácí gólman rychle rozehrál. Domácí se snaží o zdramatizování koncovky.

85
    Jeden z hostujících fotbalistů se v hlavičkovém souboji na polovině Vltavína provinil nedovoleným zákrokem. Domácí budou vhazovat.

84
    Domácím najednou narostla křídla a Vltavín se tlačí do útoku. Obrana Tachova však tentokrát Pozníčkův průnik uhlídala.

83
    Střídání v týmu FK Tachov: ze hřiště odchází Mlynařík, přichází Folejtar.

82
    Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Vokoun, přichází Pejša.
    81. POZNÍČEK - 3:5

81
    Vltavín právě vstřelil branku!
    Je sníženo! Domácí předvedli nejhezčí akci dnešního utkání! DAVID POZNÍČEK potáhl míč po levé straně, narazil si jej se spoluhráčem a svou akci zakončil pěknou střelou na přední tyč!

80
    Hoffmann si brousil zuby na přetažený centr, ale radost mu na poslední chvíli překazil domácí stoper, který přizvedl míč mimo pokutové území.

79
    Žlutou kartu dostává Kyndl (FK Tachov).

78
    Mashike operoval na levé straně, narazil si míč s Vokounem, ale druhý jmenovaný poslal další přihrávku jen do zámezí. Tempo hry v posledních minutách opadlo.

Tomáš Kubečka

Branky: 20. Vokoun, 24. Mashike, 81. Pozníček – 26. Dvořák, 39. Došlý, 58. Dvořák, 60. Matas, 72. Hájovský

Karty:   42. Vokoun (VLT) – 19. Kropáček (TAC), 64. Knakal (TAC), 79. Kyndl (TAC)

Loko Vltavín: Pávek – Hodas (73. Maione), Podzimek, Macháček (61. Valíček), Růžička (70. Macháč), Uvíra (C), Šípek, Pozníček, Vokoun (82. Pejša), Mashike, Tichý
    Náhradníci: Roušal, Valíček, Janda, Macháč, Pejša, Schindler, Maione

FK Tachov: Turek – Matas (C), Došlý, Knakal, Habart, Hoffmann (89. Tříska), Kropáček (66. Vyleta), Kyndl (90+2. Butnaru), Dvořák, Mlynařík (83. Folejtar), Hájovský
    Náhradníci: Ruda, Tříska, Butnaru, Folejtar, Vyleta, Tušl, Houdek

Rozhodčí: Janoch – Grimm, Kříž