Sevilla – Gijón 0:0 (kon.) | Real Madrid – Alavés 3:0 (kon.) | Valencia – La Coruňa 3:0 (kon.)
Granada – Barcelona 1:4 (kon.)
Valencia CF
3:0 (2:0)
Deportivo La Coruňa
Neděle 02.04.2017, 18:30Španělská LaLiga • 29. kolo

83
    Tím zraněným hráčem byl José Gayá. Zaskočí za něj na poslední minuty zápasu João Cancelo.

78
    A je tu další střídání na straně Valencie. Santiago Mina na hřišti nahradí Simoneho Zazu. Ten dnes pracoval poctivě, ale gólu se nedočkal.

75
    Siqueira je prvním čerstvým hráčem na hřišti v dresu Valencie. Vystřídal Enza Péreze.

70
    Druhé střídání hostů. Hřiště opouští Álex Bergantiños, na hradí ho Marlos Moreno.

46
    Kouč hostů Pepe Mel reaguje na nepříznivý vývoj utkání střídáním. Emre Colak nahradí pro druhý poločas Fajra, který v 8. minutě neproměnil penaltu.

Petr Sumbal

Branky: 10. Garay, 29. Albentosa (vla.), 90+1. Cancelo (S. Mina)

Karty:   8. Montoya (VAL), 50. Abdennour (VAL), 55. E. Pérez (VAL) – 16. Joselu (DEP)

Neproměněná penalta: 8. Fajr (DEP), brankář Diego Alves zneškodnil

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 8:5. Střely mimo: 3:5. Rohy: 3:6. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 17:13.
    Valencia CF: Diego Alves – Montoya, Garay, Abdennour, Gayá (83. Cancelo) – Parejo, E. Pérez (C) (75. Siqueira) – Munir, Soler, Orellana – Zaza (78. S. Mina).
    Náhradníci: Doménech – Cancelo, Santos, Siqueira, Bakkali, Medrán, S. Mina.

Deportivo La Coruňa: Lux – Juanfran, Albentosa, Sidnei, F. Navarro – Gil, Guilherme, Bergantiños (70. Moreno), Fajr (46. Colak) – Andone, Joselu.
    Náhradníci: Tytoń – Colak, Moreno, A. Arribas, Laure, Gama, Expósito.

Rozhodčí: Ricardo De Burgos Bengoetxea – César García Fernández, Iker De Francisco Grijalba

Diváci: 43 638