Dukla Praha – Brno 3:2 (kon.) | Bohemians 1905 – Příbram 2:2 (kon.) | Teplice – Plzeň 1:1 (kon.)
Hr. Králové – Č. Budějovice 4:1 (kon.) | Třinec – Jihlava 0:1 (kon.)
FC Hradec Králové
4:1 (2:0)
SK Dynamo Č. Budějovice
Neděle 02.04.2017, 12:00Juniorská liga • 22. kolo

90

88
    Domácí však drží znovu míč vepředu a vypadá to, že zde utkání také dohrají.

87
    Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Frnoch, přichází Kubata.

86
    Zpětný centr mířil dobře do ohně, ale nakonec celou akci votroků zhatil ofsajd.

86
    A další rohový kop.

85
    Bez větší šance, hosté se pohodlně ubránili, ale obléhání domácích pokračuje.

84
    Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Tomášek, přichází Vlk.

84
    Rohový kop pro domácí mužstvo.

83
    Po pasáži, ve které mělo Dynamo mírně navrch, přichází další přerušení hry, tentokrát kvůli zranění jednoho z domácích fotbalistů.

80
    Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Miker, přichází Chocholatý.

80
    Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Žondra, přichází Kollár.

79
    Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Bláha, přichází Střelec. (14:08:06)

79
    Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Kadlec, přichází Rottenborn.

79
    Dlouhý míč za obranu obrana Hradce zneškodnila, rozbíhá se poslední desetiminutovka duelu.

77
    Hra je přerušena, na trávníku zůstává v bolestech ležet jeden z hostujících fotbalistů.

76
    Utkání se víceméně jen dohrává, domácí jsou stále u balónu a závěr zápasu si užívají.

75
    Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Zbudil, přichází Li.

73
    Hradec Králové právě vstřelil branku!
    Nebude, Hradec zřejmě definitivě pojišťuje svou výhru. Autorem čtvrté branky domácích a zároveň vlastní branky je LUKÁŠ HAVEL – 4:1!

72
    České Budějovice dobře drží míč na útočné polovině a jsou v kombinaci. Bude jim to však k něčemu stačit?

70
    Do konce zbývá přesně dvacet minut a to je také čas, jaký ještě zůstal hostům, aby v závěru zápasu s utkáním něco udělali.

67
    Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Škoda, přichází Dolejšek.

67
    Oba celky se nyní střídají v nepřesných kombinacích, naopak pohledných akcí vidíme jen pomálu.

65
    A další ofsajd Českobudějovických.

64
    Na druhé straně vyrazil dopředu opět Hradec, ale jeden z jeho hráčů se proti dvojnásobné přesile neprosadil.

63
    Žlutou kartu dostává Jenne (SK Dynamo Č. Budějovice).

62
    Ofsajd zastavuje další akci Českých Budějovic.

60
    Ale ani domácí se nechtějí nechat zahambit a hrozí především z rychlých brejků.

58
    Hosté se nevzdávají a opět se snaží s výsledkem něco udělat. Vstřelená branka jim vlila do žil novou krev.

57
    Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Smetana, přichází Fišer.

55
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Ale pozor, velmi rychle je sníženo! Autorem první branky hostujícího celku je LUKÁŠ BÁLEK – 3:1!

54
    A je to o tři branky! Autorem dalšího gólu je JIŘÍ MIKER, který se prosadil podruhé v zápase – 3:0!

53
    Šanci však nepřinesl, hosté se dokázali ubránit.

52
    Rohový kop pro Hradec Králové.

50
    Domácí nyní dvakrát nebezpečně vypálili z hranice šestnáctky, ale ani jednou netrefili zařízení.

48
    Hradečtí začínají druhý poločas hodně aktivně, a stále jsou usazeni na polovině svého soupeře.

46
    Domácí se dostali hned v úvodní minutě druhé půle k nebezpečné střele, ovšem brankář Rotbauer si s ní poradil.

46

Druhý poločas začne přibližně v 13:01.

45

44
    Tak nakonec ne, Hradečtí drží míč na svých kopačkách a čeká se na závěrečný hvizd úvodního poločasu.

43
    První půle se dohrává za aktivity domácích barev, fotbalisté v pruhovaném by rádi přidali ještě jednu trefu.

41
    Nepřesnou střelu z dálky vyprodukoval jeden z hostů, jeho pokus skončil vysoko nad brankou.

39
    Do konce první půle zbývá zhruba pět minut, domácí jsou usazeni na polovině soupeře a hledají další okénko směrem dopředu.

38
    Domácí jasně vládnou prvnímu poločasu, jsou na míči a kontrolují bezpečně svůj dvougólový náskok.

36
    Domácí přidávají druhou branku. Jejím autorem je JAN DOSTÁL – 2:0!

35
    Žlutou kartu dostává Bálek (SK Dynamo Č. Budějovice).

33
    Navíc nyní Budějovice vybojovaly míč a rozjíždějí kombinaci z obranné poloviny.

32
    Hradec se v posledních minutách spoléhá na brejky, z nichž však zatím nic světoborného nevytěžil a obrana Jihočechů funguje dobře.

29
    Žlutou kartu dostává Bláha (FC Hradec Králové).

29
    Necelá půlhodinka hry je za námi, utkání se herně vyrovnalo, ale domácí stále vedou o jednu branku.

28
    Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Vlkanova, přichází Hynek.

27
    Velmi rychle však znovu pokračuje, u míče je domácí celek.

26
    Hra je přerušena, na zemi zůstal ležet jeden z hostujících fotbalistů.

25
    Hosté hrozí především z rychlých protiútoků a jeden takový jim mohl vyjít i nyní, ale opět selhala finální přihrávka.

23
    Hradec předvedl povedenou kombinaci, po níž se dostal do vápna, ale následně se už ke střele neprobil.

22
    Východočeši hrají přesně to, co potřebují, kontrolují průběh prvního poločasu a hlavně se velmi brzy ujali vedení.

19
    Domácí jsou teď aktivnějším celkem a rozjíždějí rychlé akce po křídlech, nicméně další šanci si zatím nepřipravili.

17
    Šanci jsme z něj neviděli, i když ve vápně vznikl závar, ale hostující družina jej přestála.

16
    Rohový kop pro domácí celek.

15
    Hradec je teď aktivnější a snaží se přidat i svou druhou trefu, ale Budějovičtí po prvním nezdaru dobře brání.

14
    Na druhé straně akci Hradce zastavil ofsajd.

12
    A následný rychlý brejk Budějovic zastavila nepřesná přihrávka do vápna.

11
    Jihočeši se další trpělivou kombinací dostali ke střele, jenže ta skončila opět nezdarem a ranou vedle branky votroků.

9
    Budějovičtí se dostali ke střele z hranice vápna, ta však zamířila kousek vedle tyče.

7
    České Budějovice zahrávaly standardní situaci ze zajímavé pozice, po níž se i dostaly k zakončení. Vyrovnat však nedokázaly.

4
    Také Dynamo se poprvé dostalo k zakončení, nicméně branku Hradce neohrozilo.

3
    Domácí tým je po rychlém gólu při chuti a nyní znovu ohrozil bránu Dynama. Tentokrát však gólman Rotbauer míč kryl.

1
    Skvělý vstup votroků do utkání! Hned z první akce duelu se ujali vedení, když se prosadil JIŘÍ MIKER – 1:0.

1

FC Hradec Králové: Dunda – Václavek (c), Holeš, Zbudil, Brokeš, Vlkanova, Žondra, Dostál, Bláha, Bederka, Miker.
    Náhradníci: Jech – Kollár, Li Haroan, Chocholatý, Střelec, Hynek.

SK Dynamo Č. Budějovice: Rotbauer – Kadlec, Jenne, Havel, Tomášek (c), Bálek, Kouadio, Škoda, Frnoch, Smetana, Krejčí.
    Náhradníci: Coufal – Dolejšek, Kubata, Fišer, Rottenborn, Vlk.

Rozhodčí: Adámková – Petřík, Podaný.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.

Daniel Kinc

Branky: 1. Miker, 36. Dostál, 54. Miker, 73. Havel (vla.) – 55. Bálek

Karty:   29. Bláha (HKR) – 35. Bálek (CEB), 63. Jenne (CEB)

FC Hradec Králové: Dunda – Václavek (c), Holeš, Zbudil (75. Li), Brokeš, Vlkanova (28. Hynek), Žondra (80. Kollár), Dostál, Bláha (79. Střelec), Bederka, Miker (80. Chocholatý).

SK Dynamo Č. Budějovice: Rotbauer – Kadlec (79. Rottenborn), Jenne, Havel, Tomášek (c) (84. Vlk), Bálek, Kouadio, Škoda (67. Dolejšek), Frnoch (87. Kubata), Smetana (57. Fišer), Krejčí.