Detroit – Toronto 4:5 (kon.) | Tampa – Montreal 1:2 (po pr.) | Philadelphia – New Jersey 3:0 (kon.)
Carolina – Dallas 0:3 (kon.) | Winnipeg – Ottawa 4:2 (kon.) | Edmonton – Anaheim 3:2 (po pr.)
Chicago – Boston 2:3 (kon.) | Buffalo – NY Islanders 2:4 (kon.) | St. Louis – Nashville 4:1 (kon.)
Pittsburgh – Carolina 3:2 (kon.)
Carolina Hurricanes
0:3 (0:0, 0:1, 0:2)
Dallas Stars
Neděle 02.04.2017, 01:00 • PNC Arena, Raleigh • NHL

Československá stopa
    Radek Faksa (DAL) – 0 + 0, 2 střely, 15:32 čas na ledě. (03:32:57)

Tři hvězdy utkání
    1. Kari Lehtonen (DAL) – 100% úspěšnost zákroků.
    2. Cam Ward (CAR) – 95.5% úspěšnost zákroků.
    3. Jason Spezza (DAL) – 1 + 0

Ve třeti třetině jsme viděli 2 branky, obě padly do prázdné branky v posledních minutách zápasu. Nejprve se až neuvěřitelně přesnou ranou prosadil Klingberg, o půl minutky později se prosadil také střelou do prázdné branky Shore. Carolina tak nenavázala na poslední úspěšné zápasy a přišla o 2 velmi cenné body.
    Střely po třetí třetině: CAR – 24, DAL – 24.

59:10
    Střela Skinnera míjí branku a utkání se už pouze dohrává.
    58:35 Devin SHORE - 0:3

58:35
    Dallas právě vstřelil branku!
    Dallas přidává další branku! DAVID SHORE, dostal výbornou nahrávku mezi obránce na útočnou modrou a jistou střelou po zeni poslal puk do prázdné klece!

58:20
    Carolina nic nevzdává a zkouší to znovu bez brankáře!
    58:03 John KLINGBERG - 0:2

58:03
    O osudu zápasu je rozhodnuto JOHN KLINGBERG z pravého kruhu pro vhazování před Lehtonenem a přes celé hřiště trefil prázdnou branku Caroliny!

57:40
    Domácí to zkouší se 6ti hráči v poli!

57:10
    Stempiak vyslal dělovku na branku Lehtonena, ten vyrazil kotouč do rohu hřiště.

56:30
    Hráči Dallasu brání třetinu a pouze odpalují kotouče.

55:30
    Tennyson odebral kotouč soupeři a zakládá další útok domácího týmu.

55:00
    Seguin nahodil kotouč do pásma a jel střídat, kotouč mají znovu Hurricanes.

54:00
    Lindholm hledal před brankou dobře postaveného Aha, ale k němu se kotouč nedostal díky dobrému zákroku Lehttonena.

53:10
    Ritchie vypálil z pravého kruhu pro vahozování, ale jeho střela zápěstím prolétla kolem první tyčky!