Setúbal – Moreirense 2:0 (kon.) | Belenenses – Feirense 1:2 (kon.) | Arouca – Sporting 1:2 (kon.)
Braga – Marítimo 3:3 (kon.)
konec
FC Arouca
1:2 (1:2)
Sporting Lisabon
Neděle 02.04.2017, 19:00 • Estádio Municipal de Arouca, Arouca (kapacita: 7.000 diváků) • Portugalská Primeira Liga • 27. kolo
Předzápasové kurzy: 7.1 4.5 1.43
   
  Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný zbytek dne! (20:53:08)
   
  Držení míče: 45 % : 55 %.
  Střely na branku: 1:6. Střely mimo: 3:2. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 30:19.
   
  Je konec! Sporting nakonec zvládl utkání na půdě Aroucy a vybojoval cenné vítězství 2:1! Arouca sice vlétla do utkání jako velká voda a už v 9. minutě se prosadil Mateus, ale Sporting od té doby tlačil na pilu a dočkal se vyrovnání. Na to ale musel čekat až do 35. minuty, kdy se po individuální akci prosadil Alan Ruiz a hned o minutu později poslal Sporting do vedení Bruno César! Ve druhém poločase jsme se šancí nedočkali a hosté si s přehledem pohlídali své vítězství!
   
  90+4
  Konec zápasu.
   
  90+3
  Žlutou kartu dostává Patrício (Sporting Lisabon).
   
  90+2
  Střídání v týmu Sporting Lisabon: ze hřiště odchází Martins, přichází Oliveira.
   
  90+1
  Nastavují se tři minuty!
   
  90
  Střídání v týmu FC Arouca: ze hřiště odchází Mateus, přichází Tomane.
   
  89
  Kapitán Sportingu Carvalho raději zastavil rodící se protiútok domácího celku a z rukou hlavního arbitra vidí žlutou kartu.
   
  88
  Dost upadl v pokutovém území v souboji s Jubalem, ale hlavní rozhodčí měl celou akci přímo před sebou a rozhodl se neodpískat pokutový kop.
   
  87
  Bernandes vybojoval pro Aroucu vhazování na polovině Sportingu. Domácí celek pokračuje v kombinaci, nicméně stále se ne a ne příblížit pokutovému území.
   
  86
  Kuca si troufl na efektní patičku u postranní čáry, jenže jeho kousek nebyl dostatečně efektivní. Obránce Zeegelaar jeho pobídku zastavil.
   
  85
  Na druhou stranu pelášil po pravém křídle střídající Podence, který chtěl uvolnit rozběhnutého Dosta, ale jeho pobídku zastavil obránce Jubal.
   
  84
  Centr od rohového praporku nabral velké množství rotace a stáčel se přímo do branky. Brankář Patrício byl ale na místě a schoval balón v rukavicích.
   
  83
  Arouca měla k dispozici přímý kop. Centrovaný míč se nebezpečně stáčel na zadní tyč a stoper Semedo jej raději přizvedl na roh.
   
  82
  Jubal vybojoval míč na vlastní polovině a okamžitě rozjel akci domácího celku. Arouca se nevzdává. Domácí stále živí naději na bodový zisk.
   
  81
  Podence se pustil do rozmíšky s Andersonem. Hlavní rozhodčí musí uklidňovat emoce a ukazuje oběma hráčům žlutou kartu.
   
  80
  Exekuce rohového kopu se ujal střídající Valente. Jeho prudký centr na malé vápno odhlavičkoval do bezpečí připravený stoper Semedo.
   
  79
  Kuca postupoval proti statickému Zeegelaarovi a nakonec vybojoval alespoň rohový kop. Arouca se nadále tlačí do útoku a Sporting se ještě musí bránit.

  Tomáš Kubečka

  Branky: 9. Mateus – 35. A. Ruiz, 36. César

  Karty:   27. Vitor (ARC), 81. Anderson (ARC) – 81. Podence (SPL), 89. Carvalho (SPL), 90+3. Patrício (SPL)


  Držení míče: 45 % : 55 %.
  Střely na branku: 1:6. Střely mimo: 3:2. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 30:19.
  FC Arouca: Bolat – Anderson, Coelho, Jubal, Vitor – Adilson (72. Valente), Santos, Goiano – Mateus (90. Tómané), González, Sami (68. Kuca)
  Náhradníci: Basto, Velázquez, Valente, Sacramento, Tómané, Kuca, Crivellaro

  Sporting Lisabon: Patrício – Scholotto, Coates, Semedo, Zeegelaar – Martins (90+2. Oliveira), A. Ruiz (70. Palhinha), Carvalho, César, B. Ruiz (78. Podence) – Dost
  Náhradníci: Oliveira, Castaignos, Beto, Esgaio, Podence, Palhinha, Pereira