Táborsko akademie – Písek 0:1 (kon.) | Převýšov – Králův Dvůr 1:1 (4:3 po pen.) | Štěchovice – Litoměřicko 1:2 (kon.)
po penal. (4:3)
SK Převýšov
1:1 (1:0)
FK Králův Dvůr
Neděle 02.04.2017, 10:15 • Převýšov • Česká fotbalová liga • 21. kolo

To je pro tuto chvíli ode mne už vše. Přeji hezký zbytek víkendu a u dalších online přenosů na shledanou. (12:31:26)

Máme dobojováno, penaltovou loterii lépe zvládli domácí a připisují si plusový bod. Zápas nebyl příliš pohledný, neviděli jsme moc gólových šancí. Domáci vedli od deváté minuty, kdy proměnil pokutový kop Tomáš Labík, hosté srovnali necelých deset minut před koncem, kdy Eliáš zpoza vápna rozvlnil síť Převýšova. Penalty už byly loterie a v nich byly úspěšnější domácí, kteří se tak v tabulce posouvají na páté místo.