Liberec – Pardubice 5:4 (kon.)
FBC Liberec
5:4 (2:2, 0:2, 3:0) Stav série: 3:2
Sokoli Pardubice
Neděle 02.04.2017, 17:00 • SH ZŠ Dobiášova Liberec • Play-down Livesport Superligy florbalu • 5. kolo

To je ode mě pro dnešek vše, děkuji za pozornost a přeji krásné prožití nedělního večera. Na shledanou! (19:04:15)

Ve třetí třetině se domácímu celku podařilo srovnat. A v 59. minutě zásluhou Ferdana dostat do vedení. Liberec tak získává další bod do série a vede 3:2.

Nejlepší hráči utkání:
    Petr Salát (Liberec)
    Marek Ďopan (Pardubice)

Nejlepším hráčem domácího celku se podle diváku stává hráč s číslem 55 Prokop Ferdan.

Střely třetí třetiny:
    Domácí – 4
    Hosté – 8

59:56
    Pardubice se ještě snaží tlačit do domácí branky.

59:24
    Marek zaváží na útočnou polovinu, jeho akci ale zastavil hvizd rozhodčích.

59:01
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:47
    Pardubice to zkouší bez gólmana.

58:39
    Vyloučení v týmu Sokol Pardubice (Ivo Teichman – 2 minuty, Nesportovní chování).

58:39
    Oddechový čas pro hosty.

58:39
    Liberec právě vstřelil branku!
    A přesilová hra je využita! Valešovu střelu nejprve vyrazil Levínský. Míček ale následně poslal na PROKOPA FERDANA, který dostává Liberec do vedení! Asistence: Radek Valeš

58:30
    Další pokus Veselého zblokován.

58:02
    Střela Saláta proletěla těsně vedle branky.

57:32
    Pardubice zaváží míček do útočné poloviny a daří se jim prostřídat.

57:12
    Veselého pokus byl zablokován obranou hostí.

56:41
    Vyloučení v týmu Sokol Pardubice (Karel Brychta – 2 minuty, Sekání).

Týna Zíková

Branky a nahrávky: 7. Klucho (Ferdan), 8. Strobach (Kroupa), 46. Hůza, 53. Strobach, 59. Ferdan (Valeš) – 3. Gregor (Janeček), 8. Kunt (Burian), 22. Gregor (Janeček), 32. Dlesk (Kourek)

FBC Liberec: Vaníček (Janota) – Klucho, Bitman, Veselý, Strobach – Procházka, Valeš, Salát – Hůza, Marek, Böhm – Baudish, Ferdan, Šoltys – Hiadlovský, Kořínek, Kroupa.
    Sokoli Pardubice: Levinský (Musil) – Oubrecht, Kunt, Brychta, Mědílek, Bartoš, Ďopan – Janeček, Zozulák, Pakosta – Junek, Kourek, Teichman – Dlesk, Gregor, Formánek – Burian, Němeček, Krigovský.

Rozhodčí: Dolanský Jiří, Sýkora Vojtěch