Buffalo – Toronto 2:4 (kon.) | Detroit – Ottawa 5:4 (1:0 po s.n.) | Florida – Montreal 1:4 (kon.)
Florida Panthers
1:4 (0:1, 1:0, 0:3)
Montreal Canadiens
Úterý 04.04.2017, 01:30 • BB&T Center, Sunrise • NHL

Ode mě je to již vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek úterní noci! (04:27:59)

Dnešní utkání sledovalo 15 222 diváků.

Je za námi utkání mezi Floridou Panthers a Montrealem Canadiens. Montreal v utkání vítězí 4:1. Skóre otevřel ve 14. minutě Andrew Shaw. Krátce před polovinou utkání však bylo vyrovnáno, prosadil se nejlepší střelec Panthers Jonathan Marchessault. Na začátku třetího dějství vrátil hostům vedení Artturi Lehkonen. Stejný hráč se prosadil v 57. minutě ještě jednou, o další dvě minuty později zpečetil výhru hostů brankou do prázdné klece Alexander Radulov. Brankář Habs Charlie Lindgren přispěl k vítězství svého týmu 31 zákroky!

Montreal Canadiens se stávají již nyní vítězi Atlantické divize.

59:51
    Nestěrov ještě míjí Berrovu branku.

59:01
    Hlasatelem ohlášena poslední minuta tohoto zápasu.
    58:34 Alexandr RADULOV - 1:4

58:34
    Montreal právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto! Prázdnou branku trefuje ze středního pásma ALEXANDER RADULOV. Pro ruského útočníka osmnáctá branka v sezoně. Asistence: Max Pacioretty, Phillip Danault.

58:02
    Berra na střídačce, Panthers to zkouší v šesti!

57:52
    Marchessaultova střela skončila na zadním mantinelu za Lindgrenovou brankou.
    56:49 Artturi LEHKONEN - 1:3

56:49
    Hosté vedou o dvě branky! Do samostatného úniku se nejprve dostal Byron – trefil tyč Berrovy branky. K puku se však ihned poté dostal ARTURRI LEHKONEN a jeho prudká rána skončila za zády bezmocného gólmana Floridy. Pro rodáka z finského Piikkio druhá branka v tomto utkání. Asistence: Paul Byron.

56:03
    Po vyhraném vhazování Plekance pálil z první Jemelin, Berra vyrazil.

56:01
    Berrovi se podařilo zastavit Gallagherovu akci, vhazovat se následně bude po pravé ruce gólmana Panthers.

Jiří Sameš

Branky a nahrávky: 29. Marchessault (Sgarbossa, Pysyk) – 14. A. Shaw (Galchenyuk, Lehkonen), 42. Lehkonen, 57. Lehkonen (Byron), 59. Radulov (Pacioretty, Danault)

Florida Panthers: Berra (Wilcox) – Yandle, Demers, Matheson, Petrovic, Pysyk, Weegar – Huberdeau, Trocheck (A), Jágr (A) – J. Jokinen, Bjugstad, R. Smith – Vanek, Malgin, Marchessault – Sgarbossa (C), MacKenzie, Sceviour.
    Montreal Canadiens: Lindgren (Price) – Markov (A), Petry, Davidson, Nestěrov, Beaulieu, Jemelin – Pacioretty (C), Danault, Radulov – Byron, Plekanec (A), Gallagher – Galchenyuk, A. Shaw, Lehkonen – King, Ott, Martinsen.

Rozhodčí: Jean Hebert, Tim Peel – Brian Murphy, Matt MacPherson

Diváci: 15 222