Boston – Tampa 4:0 (kon.) | New Jersey – Philadelphia 1:0 (po pr.) | Pittsburgh – Columbus 4:1 (kon.)
Toronto – Washington 1:4 (kon.) | Ottawa – Detroit 2:0 (kon.) | St. Louis – Winnipeg 2:5 (kon.)
Nashville – NY Islanders 1:2 (po pr.) | Minnesota – Carolina 5:3 (kon.) | Dallas – Arizona 3:2 (po pr.)
Colorado – Chicago 4:3 (po pr.) | Anaheim – Calgary 3:1 (kon.) | Los Angeles – Edmonton 6:4 (kon.)
San Jose – Vancouver 3:1 (kon.)
Ottawa Senators
2:0 (1:0, 1:0, 0:0)
Detroit Red Wings
Středa 05.04.2017, 01:44 • Canadian Tire Centre, Ottawa • NHL

S konstatováním, že dnešní utkání v Canadian Tire Centre v Ottawě sledovalo 17 166 diváků se s vámi loučím. U dalších on-line přenosů na shledanou. (04:19:37)

3. Clarke MacArthur (OTT) první zápas od 14.10.2015

Dnešní utkání je tedy u konce a domácí přerušují pětizápasovou sérii porážek. Do vedení se Ottawa dostala ve 13. minutě, kdy se z úhlu prosadil Erik Karlsson. Na další branku se čekalo do druhé třetiny, ale opět ji vsítili domácí, kteří se radovali po zakončení Toma Pyatta. Hostující Detroit nedokázal ani jednou odpovědět a zápas tedy končí výsledkem 2:0.

Střely na bránu

Ottawa Senators – 24 (6;12;6)
    Detroit Red Wings – 24 (11;3;10)

59:58
    Podrážděný Dylan Larkin naprosto zbytečně osekával Harpura, což se nelíbilo Marku Borowieckému (OTT). Dvě trestné minuty dostává právě Borowiecki a Darren Helm (DET), který se vměstnal do celého konfliktu.

59:35
    Ještě jednou se vylučuje. Justin Abdelkader (DET) zezadu seknul Kyla Turrise (OTT), který mu to oplatil pokusem o sebrání hole. Oba jdou na trestnou lavici.

59:30
    Domácí soupeře drží daleko od nebezpečných střeleckých pozic. Tohle už Ottawa zvládne.

58:59
    Hosté se rychle vrací do útočného pásma. Jenže času na vyrovnání už opravdu moc nezbývá.

58:31
    Od brusle napadajícího Stålberga se kotouč odrazil do tyče prázdné brány Detroitu!

58:03
    Tvrdé zakončení Niklase Kronwalla nyní skončilo na brankovišti, ale nikdo z hostů puk nedokázal propasírovat za pozorného Andersona.

57:50
    Oddechový čas pro domácí.

57:50
    Zakázané uvolnění Senátorů Vhazovat se bude vedle levé ruky Craiga Andersona.

57:36
    Jimmy Howard je na střídačce. Hosté to zkoušejí se šesti hráči v útočném pásmu.

57:09
    Znovu se Senátoři odhodlali k pouhému posunutí puku pryč ze svého pásma. Detroit teď nenachází cestu k pořádnému zakončení.

56:33
    Z hodně velkého úhlu to zkusil Zetterberg. Střela byla sražena a domácí puk v poklidu vyhazuje mezi modré čáry.

56:09
    Pomalu to vypadalo na rychlé přečíslení Ottawy, ale přihrávka na Turrise skončila až v rohu útočného pásma.

55:33
    Z prostoru mezi kruhy se k zakončení dostal Svečnikov. Slabým bekhendem však trefil pouze beton.

55:27
    Dvakrát teď Anderson musel zasahovat proti střele z větší vzdálenosti. V obou případech si celkem bez problémů poradil.