Boston – Tampa 4:0 (kon.) | New Jersey – Philadelphia 1:0 (po pr.) | Pittsburgh – Columbus 4:1 (kon.)
Toronto – Washington 1:4 (kon.) | Ottawa – Detroit 2:0 (kon.) | St. Louis – Winnipeg 2:5 (kon.)
Nashville – NY Islanders 1:2 (po pr.) | Minnesota – Carolina 5:3 (kon.) | Dallas – Arizona 3:2 (po pr.)
Colorado – Chicago 4:3 (po pr.) | Anaheim – Calgary 3:1 (kon.) | Los Angeles – Edmonton 6:4 (kon.)
San Jose – Vancouver 3:1 (kon.)
Anaheim Ducks
3:1 (0:1, 2:0, 1:0)
Calgary Flames
Středa 05.04.2017, 04:00 • Honda Center, Anaheim • NHL

Česká stopa v utkání:

Michael Frolík (CGY) 0+0, 3 střely, čas na ledě 17:03 (07:34:21)

1. Josh Manson (ANA) 0+0
    2. Patrick Eaves (ANA) 1+0
    3. Korbinian Holzer (ANA) 0+0

Statistiky: Střely na bránu: 20-27; Zablokované střely: 17-7; Vhazování: 58%-42%; Hity: 34-33; Přesilové hry: 0/4-0/4; Trestné minuty: 36-76.

The fans said it best: YOU CAN'T WIN HERE! #LetsGoDucks #LightThatLamp

Příspěvek sdílený Anaheim Ducks (@anaheimducks),

Anaheim v zápase bohatém na tresty a připomínající souboj gladiátorů po 25. v řadě porazil v Honda Center hosty z Calgary a stále se drží na prvním místě Pacifické divize. Ducks museli vývoj utkání otáčet poté, co se v první třetině prosadil jako jediný Mikael Backlund. Krátce po přestávce ale vyrovnal Patrick Eaves a v polovině utkání obrat dokonal vítězným gólem Kevin Bieksa, na který ve třetí třetině navázal Chris Wagner. Byly jsme svědky utkání na ostří nože. Konečný výsledek: Anaheim Ducks 3 Calgary Flames 1.

Nate Thompson a Matt Stajan ještě v závěru shodili rukavice, po závěrečné siréně už se ale do bitky nepustili! Rozhodčí si dnes nesjednali respekt. Honda Center se proměnilo v ring.

60:00
    Mikael Backlund ještě po závěrečné siréně dostal na cestu do šaten desetiminutový osobní trest.

59:00
    Do konce utkání zbývá odehrát 1 minuta.

56:59
    Ryan Kesler a Michael Frolík dostali shodně dvě minuty plus desetiminutový osobní trest, zatímco Matt Bartkowski k pěti minutám za bitku dvě minuty za vyprovokování bitky plus deset minut osobní trest nesportovní chování. Bez křížku se neobešel ani Deryk Engelland, který dostal taktéž desetiminutový osobní trest za nesportovní chování, stejně jako všichni ostatní.

56:59
    Matt Bartkowski a Korbinian Holzer vyvolali bitku, do které se vzápětí zapojilo další klubko hráčů. Tresty!

54:42
    Vyloučený Mikael Backlund je zpět na ledě a hokejisté Calgary hrají opět v plném počtu. Ducks vedou stále 3:1.

54:28
    Brandon Montour mohl skórovat v blízkosti levé tyče, fantastického Briana Elliotta ale nepropálil!

52:42
    Mikael Backlund se v dnešním zápase zapsal mezi střelce, nyní ale dostal dvě minuty za krosček.

52:42
    Další zákrok Johna Gibsona po střele Flames z pravého křídla, po kterém následuje reklamní přestávka.

52:26
    Calgary se během přesilové hry 5 na 3 a poté běžné početní výhodně dostalo k několika nebezpečným střelám, John Gibson je ale všechny dokázal pochytat! Neskutečné!

51:14
    Vyloučený Brandon Montour je zpět na ledě a Ducks už brání ve čtyřech. Dobrá práce v podání Ducks.

50:26
    Ryan Getzlaf dostal dvě minuty za podražení a Flames si zahrají přesilovou hru 5 na 3! Bude trvat ale jen pár sekund. Neskutečně dlouhý výčet trestů nebere konce.

49:14
    Brandon Montour dostal dvě minuty za sekání a Calgary si zahraje krátkou přesilovou hru.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 21. Eaves (Getzlaf), 34. Bieksa (Vermette, Perry), 47. Wagner (L. Shaw, N. Thompson) – 16. Backlund (Giordano, Versteeg)

Anaheim Ducks: Gibson (Bernier) – Fowler, Montour, Theodore, Manson, Holzer, Bieksa – Rakell, Getzlaf (C), Eaves – Cogliano, Kesler (A), Silfverberg – N. Ritchie, Vermette, Perry (A) – Wagner, N. Thompson, L. Shaw. Hlavní trenér: Randy Carlyle.
    Calgary Flames: Ch. Johnson (6. Elliott) – Giordano (C), D. Hamilton, Brodie, Stone, Bartkowski, Engelland – Tkachuk, Backlund, Frolík – J. Gaudreau, Monahan (A), Ferland – Versteeg, S. Bennett, Chiasson – Bouma, Stajan, Brouwer (A). Glen Gulutzan.

Rozhodčí: Brad Watson, Ian Walsh. Čároví: Lonnie Cameron, Trent Knorr

Diváci: 15125