Heracles – Arnhem 0:1 (kon.) | Groningen – Nijmegen 2:0 (kon.) | Ajax – Alkmaar 4:1 (kon.)
Feyenoord – GA Eagles 8:0 (kon.) | Willem II – Den Haag 1:2 (kon.)
FC Groningen
2:0 (1:0)
NEC Nijmegen
Středa 05.04.2017, 19:45 • Euroborg, Groningen • Nizozemská Eredivisie • 29. kolo

Skončilo utkání Eredivisie, ve kterém domácí FC Groningen zvítězil nad týmem NEC Nijmegen 2:0. V prvním poločase poslal do vedení svůj tým Mahi, v druhém poločase zvýšil vedení Bacuna. Domácí byli v druhém poločase aktivnějším týmem a zaslouženě si do tabulky připisují důležité tři body, které jim určitě dají klid do dalších bojů. Naopak Nijmegen je stále namočen v boji o záchranu a v dalších zápasech bude muset předvést lepší výkon, než jaký předvedl dnes.. (21:39:01)

90+6

90+5
    Groningen dohrává zápas na polovině soupeře, z dnešního zápasu si tak odnesou důležité tři body.

90+4
    Střídání v týmu FC Groningen: ze hřiště odchází Bryan Linssen, přichází Ajdin Hrustic.

90+4
    Domácí dostávají možnost jít do rychlých protiútoků, ze kterých ale neumí vytěžit gólovou radost.

90+3
    Hosté se snaží přidat aspoň jednu branku, domácí obránci ale dnes pracují na jedničku.
    90+1. Linssen nevyzrál na brankáře hostů.

90+1
    Definitivně rozhodnout mohl Linssen, Delle mu ale zmenšil střelecký úhel a střelu zneškodnil!

90
    Hlavní rozhodčí nastaví 6 minut!

90
    Domácí brankář celou hru přečetl a posílá míč daleko od své branky.

89
    Kadioglu na pravé straně vybojoval pouze autové vhazování, následně ale dostávají šanci v podobě rohového kopu.

87
    Hosté se snažili vymyslet něco na polovině soupeře, domácí obránci ale byli pozorní.

86
    Domácí jsou hlavně v obraně pozorní a s největší pravděpodobností si tři body nenechají utéct.

84
    Hra pokračuje, Delle taktéž pokračuje ve hře. Nijmegen se snaží vymyslet něco užitečného na polovině soupeře.

83
    Stále se nehraje, lékaři jsou na hrací ploše a dělají vše, co je v jejich silách.

82
    S hostujícím brankářem to nevypadá dobře, dostal ránu do nosu a vidíme tam i krev. Hosté už třikrát střídali a tohle je velký problém.

81
    Linssen dostal míč za obránce, hostující brankář proti němu dobře vyběhl a míč ukryl ve své náruči. V souboji ale došlo ke kontaktu a hostující brankář bude potřebovat ošetření.