Středa 05.04.2017, 20:15 • U Nisy, Liberec • MOL Cup • Čtvrtfinále
    119. Miloš KOPEČNÝ - 2:4

119
    Zlín právě vstřelil branku!
    O postupu Zlína je zřejmě definitivně rozhodnuto! MILOŠ KOPEČNÝ se opřel do balonu a zamířil přesně na první tyč – 2:4.

115
    Střídání v týmu FC Fastav Zlín: ze hřiště odchází Vukadinovič, přichází Bartolomeu.

112
    Jak Souček tak také Švenger viděli žlutou kartu.

108
    Střídání v týmu FC Fastav Zlín: ze hřiště odchází Traore, přichází Kopečný.

104
    Zlín nebyl daleko od čtvrté branky! Vukadinovič dokázal útéct liberecké obraně a obejít i brankáře Hladkého. Na poslední chvíli mu však golovou radost zkazil pohotovým skluzem Ekpai.

103
    Holík nedovoleně zastavil Ekpai a vidí žlutou kartu.

100
    Hnaníček poslal k zemi Ševčíka, za což si vysloužil žlutou kartu.
    95. Lukáš HOLÍK - 2:3

95
    Parádní akce na jeden dotek končí třetí brankou Zlína! Diop parádně sklepl balon na osamoceného LUKÁŠE HOLÍKA, který přízemní střelou nedal Hladkému žádnou šanci – 2:3.

92
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Bartošák, přichází Obročník.

Střídání v týmu FC Fastav Zlín: ze hřiště odchází Beauguel, přichází Diop.

86
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Voltr, přichází Bartl.
    74. Hladký Traorého vychytal

74
    Stejný hráč měl stoprocentní příležitost i o chvilku později! Vukadinovič přihrál Traoremu, které se ocitl sám před Hladkým. Ten ale předvedl parádní zákrok.

70
    Po delší době jsme byli svědky další šance, ve které se ocitl Vůch. Ten ale z levé strany trefil jen boční sít zlínské branky.

64
    Úplně stejně dopadl na druhé straně také hostující Vukadinovič, který zastavil rychle rodící se brejk.

63
    Kúdela fauloval na pravé straně hřiště a navíc si vysloužil žluté ocenění.
    60. Radek VOLTR - 2:2

60
    Liberec právě vstřelil branku!
    Severočeši z první váznější akce v druhém poločase rychle odpovídá! Ekapi vystřelil zpoza vápna, k odraženému balonu se dostal v penaltovém prostoru RADEK VOLTR, který srovnává – 2:2.
    58. Vukadinovič mohl přidat další branku hostů

58
    A pro Liberec mohlo být ještě hůře. Vukadinovič pláchl po pravé straně hřiště a jeho zakončení skončilo jen těsně vedle pravé tyče Hladkého branky.
    57. Robert MATĚJOV - 1:2

57
    Slovan nevstoupil do druhé poločasu vůbec dobře a dvanáct minut po změně stran již prohrává! ROBERT MATĚJOV se parádně opřel do balonu a zpoza vápna mířil přesně k tyči – 1:2.
    52. Vukadin VUKADINOVIČ - 1:1

52
    Zlín velkou šancí na vyrovnání nepohrdnul! Balon si na penaltový puntík postavil VUKADIN VUKADINOVIČ, který v poklidu uklidil míč do sítě – 1:1.
    51. Zákrok, za který byla odpískaná penalta!

51
    Domácí Mikula fauloval v pokutovém území Beauguela a hosté budou zahrávat pokutový kop!

46
    Liberec jako první sáhl ke střídání. Ve hře se objevil Polák, který nahradil Karafiáta.

35
    Prvním karetním hříšníkem je hostující Jugas.
    11. Zoran GAJIČ - 1:0

11
    Hosté se teď dopustili obrovské hrubice a domácí Slovan se tak zadarmo dostává do vedení. ZORAN GAJIČ si totiž nerozuměl s vlastním brankářem a jeho malá domů doputovala až za brankovou čáru – 1:0.

Jakub Martínek

Branky: 11. Gajič (vla.), 60. Voltr – 52. Vukadinovič (pen.), 57. Matějov, 95. Holík, 119. Kopečný

Karty:   63. Kúdela (LIB), 112. Souček (LIB) – 35. Jugas (ZLN), 64. Vukadinovič (ZLN), 100. Hnaníček (ZLN), 103. Holík (ZLN), 112. Švenger (ZLN)

FC Slovan Liberec: Hladký – Mikula, Kúdela "C", Karafiát (46. Polák), Bartošák (92. Obročník) – Souček – Ekpai, Potočný, Vůch – Voltr (86. Bartl).
    Náhradníci: Kolář – Bosančič, Obročník, Kouřil, Bartl, Da Silva, Polák.

FC Zlín: Švenger – Pazdera, Jugas "C", Gajič, Matějov – Hnaníček – Vukadinovič (115. Bartolomeu), Traore (108. Kopečný), Živulič, Holík – Beauguel (92. Diop).
    Náhradníci: Dostál – Hubáček, Štípek, Diop, Kopečný, Bartolomeu, Bačo.

Rozhodčí: Houdek – Flimmel, Kožár

Diváci: 1 527