Čína – KLDR 8:3 (kon.) | Mexiko – Turecko 0:1 (kon.) | Izrael – Nový Zéland 2:5 (kon.)
Čína
8:3 (6:1, 1:1, 1:1)
KLDR
Pátek 07.04.2017, 03:00 • Paradice Ice Skating Rink Botany Downs, Auckland • Mistrovství světa - II. B Divize • 3. kolo

To je ode mne dnes už opravdu vše, děkuji za pozornost a někdy na počtenou! Loučí se s vámi Jakub Kudláč. (05:48:49)

Úplně na závěr vám ještě doplníme nejlepší hráče zápasu.

Za Čínu je to CHAO ČANG, který se postaral o jeden gól.

Za KLDR MAN GUM KANG, ten si žádný kanadský bod nepřipsal.

Dnešní utkání sledovalo 100 diváků.

Zápas byl taktéž bohatý na vyloučení, trestné minuty (vše dvouminutové tresty) jsou poměrem 18:22.

Gólman Číny Ce-chao Sun si připsal 25 zásahů, jeho úspěšnost činí 89%, což jej zřejmě sesadí v čela turnajových statistik brankářů. Brankář Severní Korei Il Pak s 29 zásahy úspěšnosti 78%.

Střely: Ve třetí třetině vyhrálo na střely KLDR 11:10, celkově v utkání Čína přestřílela svého soupeře poměrem 37:28.

Je konec, Čína vítězí 8:3, zbytek ohledně podoby tabulky je psán o trochu níže. Třetí dějství podobně jako druhé skončilo 1:1, prosadil se domácí Tchien-siang Sia a hostující Kwang Ho Kim.

59:59
    KLDR právě vstřelila branku!
    A ještě jeden puk se třepotá v síti Ce-chao Suna! Poslal jej tam jen vteřinku před závěrečnou sirénou KWANG HO KIM. Asistence: Čchol Min Ri.

58:16
    Chang Li možná stráví zbytek zápasu na trestné lavici, jelikož je vyloučen za vyhození kotouče mimo mantinely.

Favorit z Číny směřuje za výhrou, kterou ji dnes už asi nikdo nevezme. I nadále tak povede tabulku bez ztráty bodu, nově to bude s body devíti. KLDR zůstane na bodech třech, každopádně i to je pro ni přijatelné vzhledem k tomu, že cílem Severokorejců je záchrana.

50:47
    Čína právě vstřelila branku!
    I v oslabení se ale Číňané prosazují, už bylo na čase vidět nějaký ten gól. První bod do kanadského bodování je zde dnes pro TCHIENA-SIANGA SIA. Asistence: Tchien-i Kuan.

49:01
    Pcheng Ťi je dalším vyloučeným, a to za vražení na hrazení. No, dnes na ledě sledujeme spíše boj v podobě samých nedovolených zákroků, góly ve druhé a třetiny třetině chybí...

46:28
    Totéž se nyní dá už říci i o hráčích KLDR.

45:21
    Číňané jsou v plném počtu.

44:28
    Teď se hosté připravili už i o klasickou přesilovou hru, Čchol Hjok An je vyloučen za napadení.

44:16
    Jenomže toto se hráčům KLDR moc nepovedlo, ani jednou nevystřelil na bránu... Čcheng Čang opouští trestnou lavici.

43:21
    Tak to tu ještě nebylo! Čching Liou udeřil soupeře loktem a Severokorejci budou hrát 55 vteřin pět na tři.

42:16
    Tchien-i Kuan z Číny dnes již podruhé putuje na trestnou lavici, nyní za krosček.

Jakub Kudláč

Branky a nahrávky: 2. C. Čang (Lu), 3. C. Čang (Čchen), 8. Ch. Čang (Č. Li), 13. Č. Liou (Ťi), 17. Jang, 20. Kuan (Čchen), 31. Jang (Chu, C. Čang), 51. T. Sia (Kuan) – 15. Č. G. Kim (An, Kw. H. Kim), 24. Č. G. Kim, 60. Kw. H. Kim (Č. M. Ri)

Čína: Sun (Žen) – Chu (A), Jang, Liang, Č. Liou, Kuan, P. Čang, Wen – T. Sia, Č. Čang, Čchen (C) – Č. Li, Ťi, Ch. Čang (A) – C. Čang, Jing, Lu – Pao, Siang, J. Liou – Ch. Li.
    KLDR: I. Pak (Rju) – S. G. Kim, P. I. Ri (C), N. H. Kim, An, Č. H. Kim – Won, H. Č. Kim, Č. M. Ri – Kw. H. Kim, I. H. Kang (A), Č. G. Kim – M. Č. Kim, M. G. Kang (A), Ku. Č. Kim – I. Č. Ri, Hong.