Schalke – Wolfsburg 4:1 (kon.) | Kolín nad Rýnem – Mönchengladbach 2:3 (kon.) | Hamburg – Hoffenheim 2:1 (kon.)
Freiburg – Mohuč 1:0 (kon.) | RB Lipsko – Leverkusen 1:0 (kon.) | Bayern – Dortmund 4:1 (kon.)
Bayern Mnichov
4:1 (2:1)
Borussia Dortmund
Sobota 08.04.2017, 18:30 • Allianz Arena, München • Německá Bundesliga • 28. kolo

Děkuji za pozornost, užijte si sobotní večer. (20:20:15)

Hlavní arbitr se rozhodl nenastavit ani minutu nad rámec hrací doby. Domácí se hned v úvodu druhé půli dostali zpátky do dvougólového vedení a to poté ještě pojistili brankou z penalty. Hosté se přes obranu Bayernu dostávali velice těžce, Ulreicha příliš neohrozili.

90+1

89
    Passlack necentroval přesně a míč poslal za postranní čáru.

87
    Pulišić dobře pronikl do výhodné palebné pozice, jeho následnou ránu Ulreich vyrazil nad bránu.

85
    Z rohového kopu domácí soupeřova brankáře neohrozili, následně střílel Vidal a minul bližší tyč asi o dva metry.

84
    Hosté se v posledních minutách veskrze jen brání, o vítězi je rozhodnuto.

82
    Vidalova střela po zemi z dálky Bürkiho příliš nevystrašila.

81
    Teď navíc rozehrají rohový kop.

80
    Míč končí u Ulreicha, domácím hraje čas do karet.

79
    Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Javi Martínez, přichází Mats Hummels.

78
    Bayern drží míč na kopačkách a soupeři jej odmítá dát.

76
    To domácí byli opět nebezpeční, Robben sám před brankářem mířil mimo bránu.

75
    Dvakrát se hosté pokoušeli o centr před bránu, dvakrát jim nebyl umožněn.

74
    Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Franck Ribéry, přichází Douglas Costa.

72
    Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Robert Lewandowski, přichází Joshua Kimmich.

72
    Robbenovi se nepovedlo míč propasírovat skrz bránícího protihráče.

Petr Frömel

Branky: 4. Ribéry (Lahm), 10. Lewandowski, 49. Robben (Ribéry), 68. Lewandowski (pen.) – 20. Guerreiro

Karty:   24. Lewandowski (BAY), 63. Arturo Vidal (BAY) – 36. Passlack (DOR), 45+1. Bartra (DOR), 68. Bürki (DOR)

Držení míče: 65 % : 35 %.
    Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 9:5. Rohy: 4:2. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 11:9.
    Bayern Mnichov: Ulreich – Lahm, Javi Martínez (79. Hummels), J. Boateng, Alaba – Alonso, Arturo Vidal – Robben, Th. Alcântara, Ribéry (74. Costa) – Lewandowski (72. Kimmich).
    Náhradníci: Starke – Hummels, Costa, Rafinha, Bernat, Coman, Kimmich.

Borussia Dortmund: Bürki – Ginter, Papastathopoulos, Bartra – G. Castro (46. Rode) – Passlack, Guerreiro (69. Merino), Schmelzer – Pulišić, Aubameyang, Dembèlé (59. Mor).
    Náhradníci: Weidenfeller – S. Bender, Şahin, Mor, Rode, Merino, Piszczek.

Rozhodčí: M. Fritz