Schalke – Wolfsburg 4:1 (kon.) | Kolín nad Rýnem – Mönchengladbach 2:3 (kon.) | Hamburg – Hoffenheim 2:1 (kon.)
Freiburg – Mohuč 1:0 (kon.) | RB Lipsko – Leverkusen 1:0 (kon.) | Bayern – Dortmund 4:1 (kon.)
SC Freiburg
1:0 (0:0)
1. FSV Mohuč 05
Sobota 08.04.2017, 15:30 • Schwarzwald-Stadion, Freiburg • Německá Bundesliga • 28. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.

Který z týmů obdrží první žlutou kartu v prvním poločase?

Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.

SC Freiburg: Schwolow – Kübler, Söyüncü, Kempf, Ignjovski – Frantz, Schuster, Abrashi, Grifo – Haberer, Niederlechner.
    Náhradníci: Klandt – Nielsen, Bulut, Günter, Stenzel, Petersen, Niedermeier.

1. FSV Mohuč 05: Huth – Donati, Bell, Hack, Brosinski – De Blasis, Ramalho, Latza, Öztunali – Córdoba, Muto.
    Náhradníci: Watkowiak – Serdar, Holtmann, Balogun, Frei, Krkić, Bungert.

Oba týmy na trávníku, utkání za malý okamžik začne.

1

2
    Jhon Córdoba (Mohuč) v nadějné pozici, za obranou Freiburgu, ale zastavuje ho odpískaný ofsajd.

3
    Mohuč získává rohový kop, který hosté rozehrají z pravé strany.

4
    Levin Öztunali (Mohuč) poslal míč před branku Freiburgu, kde ale obránce odkopává míč do bezpečí.

5
    Mohuč na vlastní polovině, hosté to nyní zkusili po levém křídle, neúspěšně.

6
    Mohuč opět na útočné polovině, Daniel Brosinski (Mohuč) ale nedostihl míč na levém křídle, autové vhazování domácích.

8
    Hosté zatím v úvodu zápasu aktivnější, domácí se v podstatě nedostali s míčem za půlící čáru.

8
    Aktivitu Mohuče dokumentuje další vybojovaný rohový kop, hosté rozehrají z pravé strany.

9
    Levin Öztunali (Mohuč) rozehrál z pravé strany, ale akci hostů přerušil odpískaný útočný faul.

10
    Diváci pískají, hosté totiž znovu drží míč před pokutovým územím Freiburgu a jen díky vlastní chybě nyní ztrácí míč.
    Předzápasové rozehrání domácích

12
    Freiburg na útočné polovině, tak uvidíme, co domácí předvedou.

13
    Nic, vůbec nic, pas na levé křídlo byl hodně nepřesný a míč tak znovu zadarmo získávají hosté.

14
    Alexander Schwolow (Freiburg) získává míč a bude moci rozehrát od své branky.

15
    Znovu končí míč u domácího gólmana, který opět vykopává na polovinu Mohuče.

16
    Fotbalisté Freiburgu jsou ale všude zatím pozadu, prohrávají i hlavičkové souboje a dávají tak dost prostoru svému soupeři.

17
    Amir Abrashi (Freiburg) získal míč u středového kruhu, místo dopředu ale rozehrává dozadu.

19
    Freiburg v blízkosti středového kruhu, ale již na útočné polovině.

20
    Marc-Oliver Kempf (Freiburg) centruje na levou stranu, ovšem znovu je to neuvěřitelně nepřesné a míč letí do autu.

21
    Jošinori Muto (Mohuč) prolétl z levé strany do vápna soupeře, pak ještě přihrával, ale jeho přihrávku zachytil obránce Freiburgu.

22
    Jhon Córdoba (Mohuč) fauluje a míč tak definitivně získávají domácí.

23
    Jenže rozehrávající Alexander Schwolow míč jen tak nakopl dopředu a získal ho hned soupeř.

24
    První střela na branku v podání domácích, Vincenzo Grifo vypálil zpoza vápna, s přízemní střelou však neměl Jannik Huth velké starosti.

26
    Domácí se dostávají na polovinu Mohuče a snaží se něco vymyslet.

27
    Po zásahu bránícího Ramalha získává Freiburg rohový kop.

28
    Vincenzo Grifo (Freiburg) rozehrál z pravé strany, ale hosté se ubránili a dostávají míč na útočnou polovinu.

30
    Je za námi první půl hodina hry, zatím sledujeme poměrně vyrovnaný zápas, hosté byli aktivnější v úvodu zápasu, nyní domácí vyrovnali hru.

32
    Hraje se ve středu hřiště, domácím se nyní nedaří dostat do blízkosti vápna soupeře.

33
    Mohuč na své polovině, domácí napadají rozehrávku.

34
    Útočným faulem končí akce domácích, na trávníku se nyní svíjí bránící Giulio Donati.

35
    A Giulio Donati (Mohuč) nakonec musí být ošetřován přímo na trávníku, po zákroku útočícího Abrashiho.

36
    Statistika držení míče – 45% : 55%.

39
    Žlutou kartu dostává Stefan Bell (1. FSV Mohuč 05).

40
    Poslední pětiminutovka prvního poločasu, zatím je to bitva převážně ve středu hřiště, nyní to zkusil Çağlar Söyüncü dlouhým nákopem na Niederlechnera, ale dříve byl u míče gólman Mohuče.

42
    Útočným faulem Córdoby končí akce Mohuče, domácí rozehrávají.

43
    Mike Frantz (Freiburg) to zkusil z dálky, branku Mohuče ale o nějaký ten metr netrefil.

44
    Mohučtí nyní kombinují na vlastní polovině, ovšem domácí dobře napadají.

45

Který z týmů vyhraje druhý poločas?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

První poločas skončil bezbrankovou remízou a není se čemu divit. Šancí jsme se nedočkali, natož nějakých gólů, je to urputná bitva zejména ve středu hřiště, dočkáme se alespoň ve druhé půli?
    Po prvním poločase je to nerozhodně 0:0

Druhý poločas začne přibližně v 16:31.

46

48
    Janik Haberer (Freiburg) se dostal do zakončení, ale branku Mohuče těsně minul.

50
    Alexander Schwolow (Freiburg) nyní podržel svůj tým, po střele De Blasise, která ještě byla zřejmě tečována.
    50. První gólová šance zápasu, hostující De Blasis neprostřelil Schwolowa.

52
    Alexander Schwolow (Freiburg) má míč ve své moci a vykopává od branky.

54
    Vincenzo Grifo (Freiburg) na nic nečekal, vypálil zpoza vápna, jenže branku o nějaký ten metr netrefil.

55
    Jošinori Muto (Mohuč) se dere do vápna Freiburgu, kde zkouší hlavou zasáhnout míč, ale Alexander Schwolow včas vyběhl a míč chytl.

56
    Odkopem na polovinu soupeře řeší nyní obránce Freiburgu situaci před vlastním vápnem.

57
    Volný kop se nyní nabízí Freiburgu, je to ze vzdálenosti zhruba pětatřiceti metrů od branky soupeře.

58
    Mohuč se v pohodě ubránila a hosté jdou nyní do útoku., Nicméně velmi nepřesným pasem na pravou stranu se sami připravují o míč.

59
    Žlutou kartu dostává André Ramalho (1. FSV Mohuč 05).

59
    Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05: ze hřiště odchází André Ramalho, přichází Fabian Frei.

60
    Hodina hry za námi a stále čekáme na první gól, Freiburg se nyní neprosadil z levé strany.

62
    Ve statistice střel na branku vedou zatím těsně domácí – 5:4.

64
    Daniel Brosinski (Mohuč) rozehrál volný kop, přímo na hlavu Jhona Córdoby, který ale poslal míč, v dobré pozici, pouze nad branku.
    64. Córdoba (Mohuč) hlavičkuje v gólové pozici pouze nad branku Freiburgu

65
    Nákopy z obou stran jsou nyní k vidění, jako by hráči rezignovali na nějakou kombinaci po zemi.

66
    Tak si vzal míč Florian Niederlechner (Freiburg), který ale po pár metrech sprintu narazil na prvního bránícího hráče Mohuče, který mu zase míč sebral.

67
    Ne, ani tentokrát se Jhon Córdoba (Mohuč) prosadit nedokázal, ve vápně pálí z otočky, ale skvěle chytající Alexander Schwolow byl na svém místě.

69
    Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Mike Frantz, přichází Nils Petersen.

70
    Freiburg právě vstřelil branku!
    Tak toto střídání se povedlo! Po zmatku před brankou Mohuče se dostal míč až k NILSI PETERSENOVI, který ho doslova zametl do branky.
    70. Nils PETERSEN - 1:0

72
    Mohuč může korigovat z volného kopu, který vybojovala na útočné polovině.

73
    A nechybělo málo a bylo vyrovnáno! Alexander Schwolow vyrazil míč v poslední chvíli z brankové čáry, nicméně i tak je pískán ofsajd.

74
    No, pravděpodobně nás čeká zajímavý závěr zápasu, Mohuč dnes má rozhodně alespoň na vyrovnání.

75
    Levin Öztunali (Mohuč) si připravoval střelu ve vápně Freiburgu o něco déle, nakonec mu míč odkopl obránce.

76
    Jhon Córdoba (Mohuč) se neprosadil v souboji s bránícím Marc-Oliverem Kempfem, míč mají domácí.
    Nils Petersen přišel v 69. minutě na trávník, aby o minutu později vstřelil první gól zápasu.

78
    Míč mají opět hosté, kteří se nyní ze všech sil snaží vyrovnat.

79
    Danny Latza (Mohuč) nyní zastavil pas ve vlastním vápně, v roli posledního bránícího hráče, před Florianem Niederlechnerem, který by byl sám před brankou Mohuče.

82
    Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05: ze hřiště odchází Levin Öztunali, přichází Gerrit Holtmann.

82
    Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05: ze hřiště odchází Pablo De Blasis, přichází Bojan Krkić.

83
    Mohuč má k dispozici rohový kop z levé strany.

84
    Akce Mohuče ale končí útočným faulem a je tu čas pro střídání Freiburgu.

84
    Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Janik Haberer, přichází Onur Bulut.
    84. Střídání v sestavě Freiburgu - Haberera nahradil Bulut

85
    Čas nyní hostům rychle plyne, ve hře Mohuče je již vidět nervozita a zbytečně ztracené míče.

86
    Bojan Krkić (Mohuč) zkouší střelecké štěstí z ostrého úhlu, branku, dle očekávání, vůbec netrefuje.

88
    Fabian Frei (Mohuč) vyzkoušel z dálky pozornost domácího gólmana, Alexander Schwolow i trochu se štěstím chytá!
    88. Alexander Schwolow (Freiburg) se štěstím lapil povedenou střelu Freie z dálky a dál drží naděje svého týmu na tři body

89
    Žlutou kartu dostává Danny Latza (1. FSV Mohuč 05).

90
    Poslední minuta řádné hrací doby, domácí nyní pošetřili čas při ošetřování jednoho ze svých hráčů.

90+1
    Rozhodčí nastavuje tři minuty, útočný faul Mohuče, domácí získávají míč.

90+1
    Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Vincenzo Grifo, přichází Christian Günter.

90+2
    Mohuč na útočné polovině, hosté nyní musí vložit všechny své síly do závěrečného náporu.

90+3
    Poslední nastavení minuta, Mohuč to zkouší nakopávanými míči, které ale zatím nevedou k úspěchu.

90+3

Utkání končí vítězstvím Freiburgu, který dnes spasil střídající Nils Petersen. Ten se prosadil minutu po svém příchodu na hřiště a rozhodl tak o velmi cenných třech bodech pro Freiburg. Vzhledem k sympatickému výkonu Mohuče by ale zápasu více slušela remíza.