Schalke – Wolfsburg 4:1 (kon.) | Kolín nad Rýnem – Mönchengladbach 2:3 (kon.) | Hamburg – Hoffenheim 2:1 (kon.)
Freiburg – Mohuč 1:0 (kon.) | RB Lipsko – Leverkusen 1:0 (kon.) | Bayern – Dortmund 4:1 (kon.)
SC Freiburg
1:0 (0:0)
1. FSV Mohuč 05
Sobota 08.04.2017, 15:30 • Schwarzwald-Stadion, Freiburg • Německá Bundesliga • 28. kolo

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (17:23:32)
    Freiburg dnes vybojoval tři body

Utkání končí vítězstvím Freiburgu, který dnes spasil střídající Nils Petersen. Ten se prosadil minutu po svém příchodu na hřiště a rozhodl tak o velmi cenných třech bodech pro Freiburg. Vzhledem k sympatickému výkonu Mohuče by ale zápasu více slušela remíza.

90+3

90+3
    Poslední nastavení minuta, Mohuč to zkouší nakopávanými míči, které ale zatím nevedou k úspěchu.

90+2
    Mohuč na útočné polovině, hosté nyní musí vložit všechny své síly do závěrečného náporu.

90+1
    Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Vincenzo Grifo, přichází Christian Günter.

90+1
    Rozhodčí nastavuje tři minuty, útočný faul Mohuče, domácí získávají míč.

90
    Poslední minuta řádné hrací doby, domácí nyní pošetřili čas při ošetřování jednoho ze svých hráčů.

89
    Žlutou kartu dostává Danny Latza (1. FSV Mohuč 05).
    88. Alexander Schwolow (Freiburg) se štěstím lapil povedenou střelu Freie z dálky a dál drží naděje svého týmu na tři body

88
    Fabian Frei (Mohuč) vyzkoušel z dálky pozornost domácího gólmana, Alexander Schwolow i trochu se štěstím chytá!

86
    Bojan Krkić (Mohuč) zkouší střelecké štěstí z ostrého úhlu, branku, dle očekávání, vůbec netrefuje.

85
    Čas nyní hostům rychle plyne, ve hře Mohuče je již vidět nervozita a zbytečně ztracené míče.