HFK Olomouc – Vel. Meziříčí 1:1 (kon.) | Vyškov – Hulín 1:3 (kon.) | Petřkovice – Líšeň 1:0 (kon.)
Třebíč – Blansko 1:0 (kon.) | Kroměříž – Hlučín 0:0 (kon.)
1. HFK Olomouc
1:1 (1:0)
FC Velké Meziříčí
Sobota 08.04.2017, 15:30 • Stadion 1. HFK Olomouc, Olomouc-Holice, ul. Staškova. Kapacita: 2.900 míst. • Moravskoslezská fotbalová liga • 20. kolo

Dnešní utkání začalo lépe pro domácí, kteří se dostali do vedení už v šesté minutě po trefě Horky. Hosté se snažili o vyrovnání, ale naráželi na dobře připravenou obranu HFK.

Překonat ji se jim podařilo až v sedmdesáté osmé minutě, kdy se hlavou prosadil Simr a ukázal proč je nejproduktivnějším hráčem svého týmu.

Z mé strany je to vše, těším se u dalších přenosů. (17:21:55)

90
    Rozhodčí nenastavil nad rámec utkání ani minutu a odpískal konec zápasu.

89
    Domácím se nepodařilo zformovat obranu, čehož využili hosté. Berka pláchl po straně, ale jeho střela mířila vysoko nad branku.

87
    Pro centr si ale vyskočil Čermák a skryl ho v rukavicích.

87
    Roh pro domácí.

85
    Střídají i hosté, odchází Eduard Smejkal, přichází Jakub Čermák.

84
    Hostující Dolejš obdržel žlutou kartu.

83
    Třetí změna v sestavě domácích. Odchází Filip Přikryl, přichází Martin Krejčí.

81
    Střídající Nekuda se snažil najít si dlouhý centr, kterým ho hledal brankář Mucha. Čermák byl ale rychlejší.

80
    Domácí se ale nechtějí s tímto stavem smířit a vyráží do útoku.

78
    Domácí podruhé v utkání střídají, odchází Filip Žák, přichází Petr Nekuda.
    77. Pavel SIMR - 1:1

77
    Velké Meziříčí právě vstřelilo branku!
    Po centru do vápna domácích se hlavou prosazuje nejlepší střelec hostů PAVEL SIMR a srovnává skóre na 1:1.

76
    Buček aktivně napadal rozehrávku brankáře Čermáka, který zaváhal a míč na poslední chvíli odkopl. Ovšem pouze k dalšímu z domácích, jehož střela těsně minula tyčku prázdné branky Meziříčí.

74
    HFK důrazně napadá rozehrávku hostů. Ti se tak často musejí vracet až ke svému brankáři.

73
    Buček se nyní krásně prosmýkl mezi dvěma soupeři a poslal do vápna hostů nebezpečný centr. Hned dva jeho spoluhráči se ho snažili zasáhnout, ale ani jednomu se to těsně nepovedlo.