Empoli – Pescara 1:1 (kon.) | Atalanta BC – Sassuolo 1:1 (kon.) | Juventus – Chievo 2:0 (kon.)
Atalanta Bergamo
1:1 (0:1)
US Sassuolo Calcio
Sobota 08.04.2017, 18:00 • Atleti Azzutti d'Italia (Bergamo) • Italská Serie A • 31. kolo

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (19:56:14)

Utkání je za námi, oba týmy berou po bodu a zejména pro Sassuolo je to velmi cenný bod, byť hosté dlouhou dobu vedli. Atalanta byla ve druhém poločase jasně lepší, svého soupeře tlačila, ale domácí dnes doplatili na mizernou koncovku.

90+5

90+5
    Žlutou kartu dostává Domenico Berardi (US Sassuolo Calcio).

90+3
    Sassuolo na polovině soupeře, domácí se snaží aktivně napadat.

90+2
    Žlutou kartu dostává Alfred Duncan (US Sassuolo Calcio).

90+1
    Čas domácím na dokonání ještě zbývá, sudí nastaví pět minut!

90
    Žlutou kartu dostává Simone Missiroli (US Sassuolo Calcio).

89
    Andrea Consigli (Sassuolo) má míč ve svém moci, po dobrém zákroku a bude moci rozehrát od branky.

88
    Hosté nyní šetřili čas na útočné polovině, nyní ale již musí znovu zformovat defenzivní blok.

86
    Atalanta opět na polovině soupeře, ten se brání odkopem míč na půlící čáru.

85
    Tentokrát to na sebe vzal Remo Freuler, ale ani jemu se příliš nezadařilo.

84
    Další rohový kop pro Atalantu, tlak domácích sílí.

83
    Atalanta drží míč u půlící čáry, hosté již několik desítek minut pod drtivým tlakem soupeře.

81
    Žlutou kartu dostává Alejandro Gómez (Atalanta Bergamasca Calcio).

81
    Alejandro Gómezov (Atalanta BC) odpískán útočný faul, míč mají hosté.

80
    Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Lorenzo Pellegrini, přichází Federico Peluso.

79
    Hosté připravují střídání, do hry se chystá Peluso.

78
    Míč končí v autu, domácí budou vhazovat na své polovině, z pravé strany.

Martin Dvořák

Branky: 73. Cristante (A. Gómez) – 36. Pellegrini

Karty:   27. Cristante (ABC), 29. Petagna (ABC), 81. A. Gómez (ABC) – 77. Cannavaro (SAS), 90. Missiroli (SAS), 90+2. Duncan (SAS), 90+5. D. Berardi (SAS)

Držení míče: 60 % : 40 %.
    Střely na branku: 6:2. Střely mimo: 5:1. Rohy: 11:2. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 12:13.
    Atalanta Bergamo: Berisha – Tolói, Caldara, A. Masiello – Conti (70. Mounier), Cristante, Freuler, Spinazzola (46. Grassi) – Petagna, Kurtić (55. D'Alessandro), A. Gómez.
    Náhradníci: Rossi, Gollini – Migliaccio, Pešić, E. Zukanović, D'Alessandro, Hateboer, Konko, Raimondi, Paloschi, Grassi, Mounier.

US Sassuolo Calcio: Consigli – Adjapong, Cannavaro, Acerbi, Dell'Orco – Pellegrini (80. Peluso), Sensi (63. Duncan), Missiroli – D. Berardi, Defrel (35. Politano), Ragusa.
    Náhradníci: Pomini – Antei, Iemmello, Matri, Politano, Peluso, Lirola, Aquilani, L. Mazzitelli, Ricci, Duncan, Letschert.

Rozhodčí: Nicola Rizzoli