Toulouse – Marseille 0:0 (kon.) | Saint-Étienne – Nantes 1:1 (kon.) | PSG – Guingamp 4:0 (kon.)
AS Saint-Étienne
1:1 (0:1)
FC Nantes
Neděle 09.04.2017, 17:00 • Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne (kapacita: 41 500 diváků) • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 32. kolo

81
    A máme tady další žlutou kartu zápas. Po šlapáku vůči Gilletovi ji inkasuje Ronaël Pierre-Gabriel (SET).

74
    Hra je teď hodně rozkouskována nedovolenými zákroky. Po dalším přestupku je žlutou kartou potrestána Préjuce Nakoulma (NAT).

72
    Také Adrien Thomasson (NAT) si ale nepočínal čistým způsobem a rovněž dostává kartónek žluté barvy.

71
    Cheikh M'Bengue (SET) se po gólové asistenci znovu připomněl, ale tentokrát dostává žlutou kartu za faul kousek za středem hřiště.

68
    Aktivní Hamouma si seběhl k postranní čáře. Vybojoval sice vhazování, ale záhy po něm přišel důrazný faul Jordana Veretouta (SET). Ten dostává žlutou kartu.

Lukáš Podleśny

Branky: 70. Corgnet (M'Bengue) – 15. Nakoulma (Kačaniklić)

Karty:   68. Veretout (SET), 71. M'Bengue (SET), 81. Pierre-Gabriel (SET) – 72. Thomasson (NAT), 74. Nakoulma (NAT)

Držení míče: 58 % : 42 %.
    Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 5:6. Rohy: 8:2. Ofsajdy: 6:1. Fauly: 11:11.
    AS Saint-Étienne: Ruffier (C) – Pierre-Gabriel, Théophile-Catherine, F. Pogba, M'Bengue – Veretout, Selnæs (56. Corgnet) – Hamouma, Saivet, Monnet-Paquet (64. Jorginho) – Berić.
    Náhradníci: Moulin – Jorginho, Maiga, Lacroix, Pajot, Corgnet, Lemoine.

FC Nantes: Dupé – Dubois (85. A. Touré), Djidji, Diego Carlos, Lucas Lima – Kačaniklić (64. Harit), Rongier, G. Gillet (C), Thomasson – Nakoulma, Sala (64. Bammou).
    Náhradníci: Riou – S. Oliveira, Vizcarrondo, Bammou, Harit, A. Touré, Pardo.

Rozhodčí: Clément Turpin – Cyril Gringore, Nicolas Danos