Toulouse – Marseille 0:0 (kon.) | Saint-Étienne – Nantes 1:1 (kon.) | PSG – Guingamp 4:0 (kon.)
AS Saint-Étienne
1:1 (0:1)
FC Nantes
Neděle 09.04.2017, 17:00 • Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne (kapacita: 41 500 diváků) • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 32. kolo
    70. Benjamin CORGNET - 1:1

70
    Saint-Étienne právě vstřelilo branku!
    Přichází naprosto zasloužené vyrovnání! Nalevo se k centru odhodlal M'Bengue, který míč poslal do pokutového území. Tam si skvěle počínal střídající BENJAMIN CORGNET, jenž přeskočil soupeře a hlavičkoval přesně k tyči. Povedené střídání domácího trenéra.
    15. Préjuce NAKOULMA - 0:1

15
    Nantes právě vstřelili branku!
    Hosté jdou do vedení! Gillet napravo dokázal posunout míč k rozběhnutému Kačaniklićovi, jenž akci vyšperkoval přihrávkou před PREJUCÉHO NAKOULMU. Hostující forvard poté zvolil přízemní zakončení a pomalou střelou ke vzdálenější tyči překonal bezmocného Ruffiera.

Lukáš Podleśny

Branky: 70. Corgnet (M'Bengue) – 15. Nakoulma (Kačaniklić)

Karty:   68. Veretout (SET), 71. M'Bengue (SET), 81. Pierre-Gabriel (SET) – 72. Thomasson (NAT), 74. Nakoulma (NAT)

Držení míče: 58 % : 42 %.
    Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 5:6. Rohy: 8:2. Ofsajdy: 6:1. Fauly: 11:11.
    AS Saint-Étienne: Ruffier (C) – Pierre-Gabriel, Théophile-Catherine, F. Pogba, M'Bengue – Veretout, Selnæs (56. Corgnet) – Hamouma, Saivet, Monnet-Paquet (64. Jorginho) – Berić.
    Náhradníci: Moulin – Jorginho, Maiga, Lacroix, Pajot, Corgnet, Lemoine.

FC Nantes: Dupé – Dubois (85. A. Touré), Djidji, Diego Carlos, Lucas Lima – Kačaniklić (64. Harit), Rongier, G. Gillet (C), Thomasson – Nakoulma, Sala (64. Bammou).
    Náhradníci: Riou – S. Oliveira, Vizcarrondo, Bammou, Harit, A. Touré, Pardo.

Rozhodčí: Clément Turpin – Cyril Gringore, Nicolas Danos