Boston – Washington 1:3 (kon.) | Los Angeles – Chicago 3:2 (po pr.) | New Jersey – NY Islanders 2:4 (kon.)
Detroit – Montreal 2:3 (po pr.) | Carolina – St. Louis 4:5 (1:2 po s.n.) | Florida – Buffalo 3:0 (kon.)
Toronto – Pittsburgh 5:3 (kon.) | Winnipeg – Nashville 2:1 (kon.) | Dallas – Colorado 4:3 (1:0 po s.n.)
Arizona – Minnesota 1:3 (kon.) | Vancouver – Edmonton 2:3 (kon.) | San Jose – Calgary 3:1 (kon.)
Detroit – New Jersey 4:1 (kon.) | NY Islanders – Ottawa 4:2 (kon.) | Tampa – Buffalo 4:2 (kon.)
Detroit Red Wings
2:3 (1:0, 1:2, 0:0 - 0:1)
Montreal Canadiens
Neděle 09.04.2017, 01:00 • Joe Louis Arena, Detroit • NHL

Tři hvězdy utkání
    1.Alex Galchenyuk (MTL) – 1 + 0, střely: 2, čas na ledě: 14:51.
    2. Dylan Larkin (DET) – 1 + 0, střely: 1, čas na ledě: 16:35.
    3. Frans Nielsen (DET) – 1 + 0, střely: 3, čas na ledě: 16:06. (03:52:32)

Československá stopa
    Petr Mrázek (DET) – 90% úspěšnost zákroků.
    Tomáš Tatar (DET) – 0 + 1, střely: 1, čas na ledě: 19:10.
    Tomáš Nosek (DET) – 0 + 0, střely: 2, čas na ledě: 12:06.

Druhý bod si nakonec připsal Montreal, kterému výhru vystřelil v 62. minutě Galchenyuk. Mohli jsme sledovat atraktivní vyrovnané utkání, Detroit hrál velmi dobře a zítra bude mít pro Devils možnost rozloučit se se svým stadionem vítězně.
    Střely po prodloužení – DET 27, MTL – 29.

61:42 Alex GALCHENYUK - 2:3

61:42
    Montreal právě vstřelil branku!
    Montreal si připisuje druhý bod! Jednomu z domácích hráčů sjel kotouč z hokejky, čehož využil Nestěrov, který ho posunul na střed na ALEXE GALCHENYUKA, který ranou z jedničky překonal bezmocného Mrázka! Asistence: Nikita Nestěrov.

61:30
    Montreal kombinoval s pukem ve třetině Wings, ale hostující hráči puk pouze odevzdali a šli střídat.

60:30
    Larkin se prohnal kolem obránců a vypálil pod ruku Lindgrena, který dokázal zasáhnout.

60:01
    Úvodní buly vyhrál domácí tým a bude mít výhodu prvního útoku.

60:01

Ve třetí třetině jsme se branky nedočkali, na konci se do gólových situací dostaly oba týmy, ale brankáři dnes chytají opravdu skvěle a tak o vítězi toho utkání rozhodne prodloužení nebo nájezdy.
    Střely po třetí třetině: DET – 26, MTL – 26.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:50
    V posledních vteřinách se Detroit dostal do přečíslení 3 na 1, ale střelu Abdelkadera ze středu hřiště zblokoval skvělým skokem Petry!

59:00
    Detroit má kotouč a kombinuje ve vlastní třetině.

58:10
    Hra se teď přelévá ze strany na stranu, ani jeden z týmů se nedokáže usadit ve třetině soupeře.

57:20
    Davidson vystihl rozehrávku Detroitu,ale sám nepřihrál přesně a vrátil kotouč domácímu týmu.

56:20
    Larkin se snažil obkroužit branku, ale tam si na něj počkal Nestěrov a odebral mu kotouč.

55:50
    Byron se dostal k dorážce z bezprostřední blízkosti branky, ale Mrázek si poradil,

Veronika Loudová

Branky a nahrávky: 11. Nielsen (Helm), 33. D. Larkin (Tatar, Lorito) – 25. Beaulieu (Byron, Gallagher), 39. Lehkonen (Nestěrov), 62. Galchenyuk (Nestěrov)

Detroit Red Wings: Mrázek (Howard) – DeKeyser, Jensen, Green, Kronwall, Russo, Ouellet – Tatar, Zetterberg, Nyquist – Lorito, D. Larkin, Abdelkader – Helm, Nielsen, Sheahan – Nosek, Street, D. Miller.
    Montreal Canadiens: Lindgren (Montoya) – Davidson, Petry, Sergačjov, Nestěrov, Beaulieu, Lernout – Byron, Gallagher, Galchenyuk – A. Shaw, Lehkonen, King – McCarron, Martinsen, Ott – Danault, T. Mitchell, Flynn.

Rozhodčí: Luxmore, Lee – Shewchyk, Cherrey

Diváci: 20 027