Sampdoria – Fiorentina 2:2 (kon.) | AC Milán – Palermo 4:0 (kon.) | Bologna – AS Řím 0:3 (kon.)
Cagliari – Turín 2:3 (kon.) | Udinese – Janov 3:0 (kon.) | Crotone – Inter 2:1 (kon.)
Lazio – Neapol 0:3 (kon.)
Bologna FC
0:3 (0:2)
AS Řím
Neděle 09.04.2017, 15:00 • Renato Dall'Ara, Bologna • Italská Serie A • 31. kolo

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (16:56:12)

Je dobojováno, možná ani fotbalisté AS tak nepočítali s tím, jak snadno si dnes odvezou tři body z hřiště Boloně. Ta téměř po celou dobu zápasu viditelně slabší, domácím se nic nedařilo, kromě úvodů obou poločasů.

90+3

90+1
    Rozhodčí nastavil tři minuty, Juan Jesus (AS Řím) nyní faulován u vlastního vápna, AS získává míč.

90
    Poslední minuta řádné hrací doby, hosté si kontrolují luxusní náskok, neujala se ani střele Petkoviće zpoza vápna.

88
    Míč letí do vápna, ale domácí obrana dobře zareagovala a odvrací míč do bezpečí.

87
    Erick Pulgar (Bologna) nyní nepříjemně projel kolíky holeň Tottiho, ten se skácel na trávník a díky tomu mají hosté výhodu volného kopu.

85
    Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Edin Džeko, přichází Francesco Totti.

85
    Bruno Petković (Bologna) dostává žlutou kartu za nafilmovaný pád v pokutovém území AS.

84
    Hraje se ve středu hřiště, domácí si přihrávají u půlící čáry.

82
    Od branky Miranteho začíná další akce Boloně.

80
    Posledních deset minut řádné hrací doby, domácí ještě zkouší něco vymyslet na útočné polovině.

78
    Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Konstantinos Manolas, přichází Thomas Vermaelen.

77
    Wojciech Szczęsny (AS Řím) šel nyní do souboje u vlastní branky s Petkovićem, který zřejmě dostal úder pěstí do hlavy a skácel se na trávník.

76
    Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Domenico Maietta, přichází Vasilis Torosidis.

75
    Žlutou kartu dostává Blerim Džemaili (Bologna FC).
    75. Edin DŽEKO - 0:3

75
    AS Řím právě vstřelil branku!
    Do rozevřené obrany se nyní podařilo proniknout dvojici Perotti, EDIN DŽEKO, kdy prvně jmenovaný ještě přihrál lépe postavenému Džekovi, který pohodlně zvyšuje náskok AS.

74
    Diego Perotti (AS Řím) se vyhnul bránícímu Krafthovi, vypálil, ale branku Boloně o několik metrů minul.