Bosna a Hercegovina – Tchaj-wan 0:5 (kont.) | Lucembursko – Gruzie 6:4 (kon.) | SAE – Jihoafrická rep. 0:8 (kon.)
Hongkong – Bulharsko 3:10 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
3:0 (1:0, 2:0, 0:0)
HC Dukla Jihlava
Úterý 11.04.2017, 17:30 • KV Arena, Karlovy Vary • Baráž o extraligu • 7. kolo

Energie to zvládla a může slavit velmi cenné tři body! Třetí třetina již změnu stavu nepřinesla, finální skóre je tak 3:0 z domácího pohledu. (19:49:25)

59:51
    V závěru utkání se ještě energetici snaží o další gól.

59:00
    Minuta do konce, domácí diváci slaví první vítězství za tři body na domácím ledě v baráži.

57:30
    Dávid Gríger se v oslabení pokusil vyrazit do protiútoku, jenže i přes velkou snahu slovenského forvarda získává puk Jihlava.

Dnešní utkání sleduje 2268 diváků.

55:44
    Matěj Zadražil (KVA) se usadil na trestnou lavici na dvě minuty za podražení soupeře.

55:36
    Dukla zakládá nový útok, který je následně přerušen domácím vyloučením.

54:37
    Karlovarští se provinili ofsajdem.

54:25
    Po zákroku Svobody je tu komerční přestávka.

52:26
    Po nahození z jihlavských hokejek Honzík rozehrává.

51:04
    Dukla nepobyla v útočném pásmu příliš dlouho a už je na odchodu...

49:17
    Potyčka před hostující brankou! Po akci Fleka a následném důrazu k brankovišti dávají Jihlavští jasně najevo, že takto by to nešlo.

48:33
    Puk končí v ochranné síti, příčinou je zblokovaná střela Matěje Zadražila.

47:28
    Zadražilova střela končí v připravené lapačce jihlavského maskovaného muže.

47:02
    Dukla v plném počtu.

46:34
    Se Sičákovým pokusem měli beci hostí velké potíže, Svoboda puk našel první a přikrývá ho.

45:49
    Obětavost přináší Jihlavským ovoce, v podobě vytouženého vyhození.

Matěj Hodoval

Branky a nahrávky: 14. O. Beránek (Dujsík, Skuhravý), 26. Kohout (Gríger, Dujsík), 35. O. Beránek (Flek)

HC Energie Karlovy Vary: Honzík (Závorka) – M. Rohan, Sičák, Harant, Baránek, Tomáš Dvořák, Dujsík, Weinhold – T. Rachůnek, Tuominen, Mikulík – Dušek, Skuhravý, Gorčík – O. Beránek, Gríger, Flek – Harkabus, M. Zadražil, Kohout.
    HC Dukla Jihlava: M. Svoboda (Brož) – Kajínek, J. Říha, Dundáček, Bilčík, Šidlík, Půža, Kaláb – Diviš, J. Skořepa, Důras – Anděl, Hubáček, Jiránek – Zeman, F. Seman, Čachotský – Jergl, Březina, Danišovský.

Rozhodčí: Hodek, Pavlovič – Frodl, Zavřel