Bosna a Hercegovina – Tchaj-wan 0:5 (kont.) | Lucembursko – Gruzie 6:4 (kon.) | SAE – Jihoafrická rep. 0:8 (kon.)
Hongkong – Bulharsko 3:10 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
3:0 (1:0, 2:0, 0:0)
HC Dukla Jihlava
Úterý 11.04.2017, 17:30 • KV Arena, Karlovy Vary • Baráž o extraligu • 7. kolo

55:44
    Matěj Zadražil (KVA) se usadil na trestnou lavici na dvě minuty za podražení soupeře.

45:01
    Velmi ošklivý zákrok na Tomáše Rachůnka předvedl Tomáš Kaláb (JIH), ovšem také se při hákování protihráče zranil, a tak trest odpyká Patrik Danišovský.

37:13
    Moc dlouho si početní výhodu Jihlava neužila, fauloval Kaláb (JIH) a bude se hrát 4 na 4.

36:36
    Možnost na snížení pro Duklu, provinil se Skuhravý (KVA).

17:45
    Václav Půža (JIH) podrazil Beránka a půjde sedět.

13:51
    Přesilovou hru si zahrají i domácí. Dvě minuty si zasloužil Filip Seman (JIH) za podražení protihráče.

07:48
    První vyloučení zápasu. Jihlava si zahraje přesilovou hru, na trestnou lavici odchází Tomáš Harant (KVA) na dvě minuty za hákování.

Matěj Hodoval

Branky a nahrávky: 14. O. Beránek (Dujsík, Skuhravý), 26. Kohout (Gríger, Dujsík), 35. O. Beránek (Flek)

HC Energie Karlovy Vary: Honzík (Závorka) – M. Rohan, Sičák, Harant, Baránek, Tomáš Dvořák, Dujsík, Weinhold – T. Rachůnek, Tuominen, Mikulík – Dušek, Skuhravý, Gorčík – O. Beránek, Gríger, Flek – Harkabus, M. Zadražil, Kohout.
    HC Dukla Jihlava: M. Svoboda (Brož) – Kajínek, J. Říha, Dundáček, Bilčík, Šidlík, Půža, Kaláb – Diviš, J. Skořepa, Důras – Anděl, Hubáček, Jiránek – Zeman, F. Seman, Čachotský – Jergl, Březina, Danišovský.

Rozhodčí: Hodek, Pavlovič – Frodl, Zavřel