Wolfsberger – Salzburg 0:2 (kon.) | Rapid – Rheindorf Altach 3:0 (kon.) | Admira – St. Pölten 2:0 (kon.)
Sturm Graz – Ried 1:0 (kon.)
SK Sturm Graz
1:0 (0:0)
SV Guntamatic Ried
Sobota 15.04.2017, 18:30 • Merkur Arena, Graz • Rakouská Bundesliga • 29. kolo

Ried byl během prvního poločasu v Melkur Areně jasně lepší, jenže po přestávce byl vyloučen kapitán Thomass Reifeltshammer, zatímco krátce před koncem na opačné straně po druhé žluté a následně červené kartě Charalampos Lykogiannis. Oba týmy dohrávaly zápas o deseti a vypadalo to, že hosté získají bod, jenže dvě minuty před koncem rozhodl o výhře Sturmu střídající Philipp Zulechner. Konečný výsledek: SK Sturm Graz 1 Guntamatic Ried 0. (20:29:04)

90+4

90+3
    Florian Hart zatáhl za záchranou brzdu a po faulu ve středu hřiště ještě těsně před koncem viděl žlutou kartu.

90+1
    Nad rámec dnešního utkání byly nastaveny 4 minuty.

90
    Střídání v týmu SV Guntamatic Ried: ze hřiště odchází Peter Zulj, přichází Marvin Egho.
    88. Philipp ZULECHNER - 1:0

88
    Sturm Graz právě vstřelil branku!
    PHILIPP ZULECHNER se po kolmé přihrávce svého spoluhráče ocitl na hranici šestnáctky na zemi, jenže se dokázal z kolenou zvednout zpět na nohy a levačkou zamířil ke vzdálenější pravé tyči! Sturm Graz vede těsně před koncem 1:0!

86
    Střídání v týmu SK Sturm Graz: ze hřiště odchází Deni Alar, přichází Marvin Potzmann.

85
    Patrick Möschl na útočné polovině zbytečně fauloval domácího Atika, který začal na hřišti válet okamžitě sudy.

85
    Deni Alar viděl žlutou kartu za protesty, kartě ovšem neunikne ani jeden z jeho protihráčů, který musí na koberec.

83
    Charalampos Lykogiannis u levé postranní čáry tvrdě vlétl do souboje s Möschlem a po druhé žluté kartě byl vyloučen.

81
    V prvním poločase byli hosté jasně lepší, jenže ve druhém poločase byl vyloučen Reifeltshammer a Guntamatic Ried tak zřejmě bude nakonec za bodový zisk ještě rád.

80
    Do konce utkání zbývá odehrát deset minut a vypadá to vypadá, že oslabený Guntamatic Ried vybojuje venku bod.

79
    Střídání v týmu SV Guntamatic Ried: ze hřiště odchází Dieter Elsneg, přichází Dennis Chessa.

78
    Střídající Zulechner fauloval ve středu hřiště a fotbalisté Guntamaticu Ried mohli hru konečně uklidnit.

75
    Jeden z domácích hráčů se ocitl na levé straně šestnáctky v obrovské šanci, jenže vybíhající Durakovic se překonat nenechal a levou nohou jeho přízemní střelu senzačně vyrazil!

74
    Hra je opět hodně neurovnána a hráči obou týmů si nic nedarují, když předvádí jeden faul za druhým.

73
    Jeden z domácích hráčů předvedl hodně špatnou malou domů, aby Gratzei měl co dělat, aby míč dostihl a odkopl za postranní čáru. Sturm se nyní sám dostal pod velký tlak.

72
    Sturm Graz na levé straně hřiště rozehrál rohový kop a jeden z domácích fotbalistů posílal před bránu ostrý střílený centr, který brankář Durakovic musel vyboxovat, aby neskočil v bráně!

Tomáš Reiner

Branky: 88. Zulechner

Karty:   59. Lykogiannis (STG), 85. Alar (STG) – 45. Ziegl (RIE), 85. Möschl (RIE), 90+3. Hart (RIE)   83. Lykogiannis (STG)   57. Reifeltshammer (RIE)

SK Sturm Graz: Gratzei – Koch, Spendlhofer, Schulz (C), Lykogiannis – Jeggo, Piesinger – Huspek (46. Horvath), Atik, Schmerböck (64. Zulechner) – Alar (86. Potzmann).
    Náhradníci: Lück – Ovenstad, Dobras, Kienast. Trenér: Franco Foda.

SV Guntamatic Ried: Durakovic – Hart, Reifeltshammer (C), Özdemir, Marcos – Ziegl, Zulj (90. Egho) – Möschl, Nutz (62. Prada-Vega), Elsneg (79. Chessa) – Ademi.
    Náhradníci: Jetzinger – Trauner, Brandner, Bergmann. Lassaad Chabbi.

Rozhodčí: Harald Lechner. Asistenti: Andreas Heidenreich, Andreas Staudinger. Čtvrtý rozhodčí: Andreas Heiß