Orenburg – Groznyj 2:1 (kon.) | Ural – Tomsk 1:0 (kon.) | Arsenal Tula – Lok. Moskva 0:3 (kon.)
Spartak – Zenit 2:1 (kon.)
FK Ural
1:0 (1:0)
FK Tom Tomsk
Neděle 16.04.2017, 14:00 • Stadion Olimp - 2, Rostov. Kapacita: 15,840. • Ruská Premier Liga • 23. kolo

Ve druhém poločase jsme se gólu nakonec nedočkali. Většinu poločasu byl Tomsk aktivnějším týmem, ale nedokázal se prosadit. Další 3 body si tak připisuje domácí tým Uralu, díky brance v prvním poločase. (15:55:41)

90+3

90+3
    Karymov zpomalil unikajícího Manučarjana a rozhodčí píská faul.

90+2
    Balažic se dostal k balónu na vlastní půlce a odkopává ho až k Solosinovi.

90+1
    Bicfalvi našel krásným centrem osamoceného Jemeljanova ve vápně, tomu se ale nepodařilo umístit balón do branky!

90
    Další zbytečný faul hostujícího týmu, Manučarjan tak šetří cenné vteřinky pro Ural.

89
    Ilin dostal skvělou nahrávku do otevřené obrany soupeře, ale těsně před vápnem končí jeho sólový běh rozhodčí pro offside.

88
    Žlutou kartu dostává Anton Makurin (FK Tom Tomsk).

87
    Sasin zbytečně dohrál soupeře na půlce a vidí žlutou kartu.

86
    Popov využil špatnou rozehrávku soupeře, ale balón si předkopl až příliš a Balažic mu ho odkopl těsně před vápnem.

85
    Jemeljanov našel dlouhým centrem volného Ilina ve vápně, který vystřelil Solosin s pomocí obrany nakonec dostal balón mimo pokutové území.

84
    Střídání v týmu FK Tom Tomsk: ze hřiště odchází Dimitrij Osipov, přichází Mark Karymov.
    84.

84
    Po rohovém kopu se k míči ve vápně dostal Naumenko, ale napálil balón mimo branku!

83
    Čuperka vypálil skákavý balón a Zabolotnyj měl plné ruce práce aby balón vyrazil mimo branku.

82
    Střídání v týmu FK Ural: ze hřiště odchází Artem Fidler, přichází Dmitrij Korobov.

81
    Skákavý balón z vápna Tomsku odkopává Osipov a hosté jdou znovu do útoku.

80
    Mitěrev se unáhlil a vypálil skoro od půlky hřiště, střela končí daleko vedle branky.