Ottawa – Boston 4:3 (po pr.) | Washington – Toronto 3:4 (po pr.) | Chicago – Nashville 0:5 (kon.)
Anaheim – Calgary 3:2 (kon.) | St. Louis – Minnesota 3:1 (kon.)
Anaheim Ducks
3:2 (2:1, 0:1, 1:0) Stav série: 2:0
Calgary Flames
Neděle 16.04.2017, 04:30 • Honda Center, Anaheim • Play-off NHL • Čtvrtfinále Z. konference

Vážení diváci, děkuji Vám za pozornost, přeji hezký nedělní sváteční den a u dalších zápasů play-off National Hockey League napočtenou! (07:50:13)

Série se nám nyní přesune do kanadské metropole, kam si Ducks povezou vedení v sérii 2:0. Třetí utkání se odehraje v úterý 18. 4. 2017. Úvodní vhazování bude ve Scotiabank Saddledome vhozeno krátce po čtvrté hodině ranní!

Využití přesilové hry: 1/4 – 1/3

Je za námi druhé utkání čtvrtfinále Západní konference série mezi Anaheimem Ducks a Calgary Flames. Domácí v něm poráží soupeře stejným výsledkem jako v prvním duelu, 3:2. Vítěznou branku vstřelil v 56. minutě při přesilové hře kapitán Ducks Ryan Getzlaf. Brankář domácích John Gibson podržel svůj tým v rozhodujících chvílích zápasů, v utkání si pak připsal 35 zákroků! Za domácí se pak ještě prosadili Jakob Silfverberg (4. minuta) a Rickard Rakell (7. minuta), za hosty Mikael Backlund (19. minuta, při oslabení) a Sean Monahan (28. minuta).

Stav série: Anaheim Ducks – Calgary Flames 2:0

59:56
    Puk míří do středního pásma.

59:51
    Devět vteřin do konce třetí třetiny! Dokáží Flames ještě srovnat? Kesler a Monahan na vhazování po pravici Johna Gibsona.

59:51
    Oddechový čas pro hosty.

59:51
    Icing domácích.

59:46
    Frolíkova nebezpečná teč, Gibson vyráží!

59:22

59:20
    Elliott opouští branku!

59:01
    Ohlášena poslední minuta třetí třetiny!

58:42
    Flames na kotouči ve své obranné třetině.

Jiří Sameš

Branky a nahrávky: 4. Silfverberg (Montour, Theodore), 7. Rakell (Getzlaf, Bieksa), 56. Getzlaf (Kesler, Eaves) – 19. Backlund (Frolík), 28. Monahan (J. Gaudreau, Brodie)

Anaheim Ducks: Gibson (Bernier) – H. Lindholm, Montour, Theodore, Bieksa, Manson, Holzer – Rakell, Getzlaf (C), Eaves – Cogliano, Kesler (A), Silfverberg – N. Ritchie, Vermette, Perry (A) – Wagner, N. Thompson, L. Shaw.
    Calgary Flames: Elliott (Ch. Johnson) – Giordano (C), D. Hamilton, Brodie, Stone, Bartkowski, Engelland – J. Gaudreau, Monahan (A), Ferland – Tkachuk, Backlund, Frolík – Versteeg, S. Bennett, Chiasson – Bouma, Stajan, Brouwer (A).

Rozhodčí: Wes McCauley, Brian Pochmara – Greg Devorski, Kiel Murchison

Diváci: 17 271