Alavés – Villarreal 2:1 (kon.)
Deportivo Alavés
2:1 (2:0)
Villarreal CF
Pondělí 17.04.2017, 20:45 • Estadio de Mendizorroza, Vitoria-Gasteiz • Španělská LaLiga • 32. kolo

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (22:59:36)
    Pro Alavés je tato výhra první v měsíci dubnu

Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 4:4. Rohy: 5:11. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 9:13.

Utkání je u konce a domácí mohou slavit. Sice ve druhé půli už nebyli tak aktivní a iniciativu přenechali soupeři, ten však dokázal pouze snížit. O jedinou branku druhého poločasu se v 70. minutě postaral po náběhu za obranu Cédric Bakambu. Stejný hráč pak měl v závěru dvě šance, zejména ta z nastaveného času byla opravdu ložená, jenže zakončení vázlo a na výsledku se už nic nezměnilo. Alavés tak porazil Villarreal 2:1.

90+4

90+4
    Bakambu opět v pokutovém území, nyní ale jeho akce skončila střetem s brankářem Alavésu.
    90+3. Bakambu zahodil obrovskou šanci!

90+3
    Bakambu byl v ložené šanci a měl na noze vyrovnání! Naběhl si totiž na pěknou přihrávku a byl osamocen před Pachecem. Jenže jeho pokus o obstřelení skončil mimo!

90+2
    ... a také pro domácího Thea Hernándeze.

90+2
    Poblíž vápna hostů se odehrála strkanice, do které se zapojila většina hráčů na trávníku. Rozhodčí vytáhl kartu pro hostujícího Jaumeho Costu...

90+1
    Na centr od rohového praporku si naskočil Katai, jeho pokus byl ještě tečován a skončil v zámezí.

90
    Rozhodčí nastaví tři minuty.

90
    Zprava vyslal štiplavou střelu Mario Gaspar, trefil ale prostor, kde stál Pacheco.

89
    Víctora Camarasu nahradil Carlos Vigaray.

88
    No a střídat se bude i u hostů, tady to bude spíše taktického charakteru, Camarasa moc nepospíchá.

87
    Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Nicola Sansone, přichází Leonardo Gabriel Suárez.

86
    Z dálky to zkusil Trigueros, mířil ale přesně doprostřed domácí branky. Tohle bylo pro Pacheca snadné.
    85. Bakambu zblízka Pacheca neprostřelil

85
    Bakambu byl blízko vyrovnání, po přízemní přihrávce se natahoval po míč, gólman Pacheco ale včas vyběhl a zabránil nejhoršímu.