Real Madrid – Bayern 4:2 (po pr.) | Leicester – Atlético 1:1 (kon.)
Real Madrid
4:2 (0:0)
Bayern Mnichov
Úterý 18.04.2017, 20:45 • Estadio Santiago Bernabéu, Madrid • Liga mistrů • Čtvrtfinále
    Real Madrid se stal prvním klubem, který posedmé v řadě za sebou postoupil v Lize mistrů do semifinále.

Realu Madrid gratuluji k postupu do dalších bojů a vám přeji dobrou noc. (23:22:44)

Real Madrid CF se tak stává druhým semifinalistou v letošním ročníku Ligy mistrů. Bayern se rozhodně nemá za co stydět, protože předvedl hodně světlých chvilek, ale na postup to nestačilo.

Rozhodčí Kassai naposled foukl do píšťalky, a ukončil tak dramatické utkání, které nakonec dopadlo šťastně pro Real Madrid. Po prvním poločase svítilo na informační tabuli skóre 0:0 a vypadalo to, že dnes dá gól ten, kdo bude mít větší štěstí. Nicméně druhý poločas ukázal naprosto něco jiného. Do vedení se dostali hosté, když Lewandowski v 53. minutě bezpečně proměnil pokutový kop, avšak Ronaldo dokázal v 76. minutě odpovědět a stav skóre byl srovnaný, ne však na dlouho. O minutu později už opět vedl Bayern, protože Ramos si dal nešťastný vlastní gól. Do konce řádné hrací doby pak viděl Vidal ještě druhou žlutou kartu a oslabil svůj tým, ale gól už žádný nepadl, a tak se prodlužovalo. Prodloužení začal aktivněji Bayern, ale vytoužené branky se nedočkal a ke konci prvního poločasu prodloužení inkasoval, protože se přesně trefil Zase Ronaldo. Stejný hráč se na listinu střelců zapsal i ve 109. minutě a zkompletoval svůj hattrick. Ve 112. minutě přidal přesný zásah ještě Asensio, který stav skóre upravil na konečných 4:2.

120

117
    Na centrovaný míč si vyskočil Hummels, ale střela hlavou mu vůbec nesedla a Navas mohl zůstat klidný. Nyní gólman Realu bude rozehrávat.

116
    Kovačić na sebe hned upozornil, když srazil svého protihráče. Bayern dostal výhodu volného přímého kopu, ale nic dobrého z toho nevyšlo.

114
    Šanci na trávníku dnes dostane ještě Kovačić, kterému uvolní místo Kroos.
    112. Marco ASENSIO - 4:2

112
    Real Madrid právě vstřelil branku!
    Sólo akci si střihl MARCO ASENSIO a zakončil ji gólem. ASENSIO ještě před pokutovým územím obehrál dalšího ze spoluhráčů, dovedl si míč do vápna a poté střelou ke vzdálenější tyči nedal Neuerovi šanci, gólman Bayernu se natahoval marně.
    109. Cristiano RONALDO - 3:2

109
    Marcelo teď odvedl velký kus práce na hřišti, prokázal kolegialitu a připravil hattrick pro CRISTIANA RONALDA. Brazilský fotbalista podnikl útočnou akci přes půlku hřiště, obehrál několik protihráčů a v pokutovém území nebyl ani trochu sobecký a přihrál Ronaldovi, který přesným zásahem už potřetí rozvlnil Neuerovu síť.

108
    Hosté z rohového kopu vůbec nic nevytěžili, a tak se ve 108. minutě stav skóre nemění.

108
    Bayern má velkou šanci vyrovnat, protože bude zahrávat rohový kop.

106
    Míč do druhého poločasu prodloužení uvedli domácí hráči, kteří budou chtít zápas dotáhanout do úspěšného konce, který jim zajistí postup.

106
    Začalo druhé prodloužení.

Hráči mají čas doplnit tekutiny a za malou chvíli bude pokračovat prodloužení.

105+1
    První prodloužení skončilo.1
    105. Cristiano RONALDO - 2:2

Lucie Rapantová

Branky: 76. Ronaldo (Casemiro), 105. Ronaldo (Ramos), 109. Ronaldo (Marcelo), 112. Asensio – 53. Lewandowski (pen.), 77. Ramos (vla.)

Karty:   40. Casemiro (REA) – 6. Arturo Vidal (BAY), 70. Alonso (BAY), 75. Hummels (BAY), 101. Robben (BAY)   84. Arturo Vidal (BAY)

Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 12:2. Střely mimo: 9:9. Rohy: 7:10. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 7:22.
    Real Madrid: Navas – Carvajal, Nacho Fernández, Ramos (C), Marcelo – Modrić, Casemiro, Kroos (114. Kovačić) – Isco (71. L. Vázquez), Benzema (64. Asensio), Ronaldo.
    Náhradníci: Casilla – James Rodríguez, Kovačić, L. Vázquez, Asensio, Morata, Danilo.

Bayern Mnichov: Neuer – Lahm (C), Hummels, J. Boateng, Alaba – Alonso (75. T. Müller) – Robben, Arturo Vidal, Th. Alcântara, Ribéry (71. Costa) – Lewandowski (88. Kimmich).
    Náhradníci: Ulreich – Costa, Rafinha, Bernat, T. Müller, Coman, Kimmich.

Rozhodčí: Kassai – Ring, Tóth
    12.04.2017
    Bayern - Real Madrid 1:2

Branky: 25. Arturo Vidal (Th. Alcântara) – 47. Ronaldo (Carvajal), 76. Ronaldo (Asensio)

Karty:   47. Alonso (BAY), 58. Javi Martínez (BAY), 90. Arturo Vidal (BAY) – 44. Kroos (REA), 45. Carvajal (REA)   61. Javi Martínez (BAY)

Neproměněná penalta: 45+1. Arturo Vidal (BAY), mimo

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 2:12. Střely mimo: 4:7. Rohy: 8:4. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 11:7.