Toronto – Washington 4:3 (po pr.) | Boston – Ottawa 3:4 (po pr.) | Nashville – Chicago 3:2 (po pr.)
Calgary – Anaheim 4:5 (po pr.)
Nashville Predators
3:2 (0:0, 0:2, 2:0 - 1:0) Stav série: 3:0
Chicago Blackhawks
Úterý 18.04.2017, 03:30 • Bridgestone Arena, Nashville • Play-off NHL • Čtvrtfinále Z. konference

Ode mě je to již vše. Děkuji Vám za pozornost, přeji úspěšný úterní den a u dalších onlajnů z play-off National Hockey League napočtenou! (07:26:44)

Čtvrté utkání čtvrtfinálové série mezi Nashvillem Predators a Chicagem Blackhawks se odehraje v pátek 21. 4. 2017. Úvodní vhazování bude v Bridgestone Areně vhozeno krátce po druhé hodině ranní!

Využití přesilové hry: 0/1 – 1/3

Je za námi třetí utkání série mezi Nashvillem Predators a Chicagem Blackhawks. Domácí v něm vítězí 3:2 po prodloužení. Autorem vítězné branky se stal Kevin Fiala. Gólman Pekka Rinne předvedl opět výborný výkon, svému týmu přispěl 34 zákroky a byl vyhlášen třetí hvězdou zápasu. Dvě branky domácích vstřelil ve třetí třetině Filip Forsberg (45. a 55. minuta). Za hosty se prosadili Dennis Rasmussen (22. minuta) a Patrick Kane (32. minuta, při přesilové hře).

Stav série:
    Chicago Blackhawks – Nashville Predators 0:3

76:44 Kevin FIALA - 3:2

76:44
    Nashville právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto, Preds vítězí! Kdo rozhodl? KEVIN FIALA! Obdržel přihrávku od Neala a bekhendovým blafákem překonal Crawforda. Dvacetiletý rodák ze St. Gallen dnes odehrál opravdu famózní utkání! Asistence: James Neal, Calle Järnkrok.

76:08
    Ofsajd hostujícího týmu, vhazuje se ve středním pásmu.

75:50
    Nyní pálil z levého strany nebezpečně Arvidsson, ale minul.

75:12
    Stejná situace jako před tím – Johansen vyhrál vhazování, ke střele se znovu dostal Ryan Ellis, nyní však minul branku.

75:08
    Vyhrané buly Johansena, ke střele se dostal Ellis, Crawford má kotouč ve své výstroji.

75:05
    Blackhawks se provinili zakázaným uvolněním. Vhazování po levé ruce jejich gólmana.

74:40
    Vhazování ve střední třetině.

73:56
    Kevin Fiala dnes hraje výborné utkání. Po přihrávce Neala se dostal do další velké šance, na Crawforda však znovu nevyzrál.

Jiří Sameš

Branky a nahrávky: 45. Forsberg (Arvidsson), 55. Forsberg (Ellis, Johansen), 77. Fiala (Neal, Järnkrok) – 22. Rasmussen (Krüger, Pánik), 32. P. Kane (Keith, Toews)

Nashville Predators: Rinne (Saros) – Josi (A), Ellis, Ekholm, P. K. Subban, Irwin, Y. Weber – Forsberg, Johansen, Arvidsson – Fiala, Järnkrok, Neal (A) – Åberg, Sissons, C. Smith – Zolnierczyk, Fisher (C), Watson.
    Chicago Blackhawks: Crawford (Darling) – Keith (A), Hjalmarsson, B. Campbell, Seabrook (A), Oduya, T. van Riemsdyk – Schmaltz, Toews (C), Hossa – Panarin, Anisimov, P. Kane – Rasmussen, Krüger, Pánik – Hartman, Kero, Tootoo.

Rozhodčí: Brad Watson, Trevor Hanson – Greg Devorski, Kiel Murchison

Diváci: 17 204