Toronto – Washington 4:3 (po pr.) | Boston – Ottawa 3:4 (po pr.) | Nashville – Chicago 3:2 (po pr.)
Calgary – Anaheim 4:5 (po pr.)
Calgary Flames
4:5 (2:1, 2:1, 0:2 - 0:1) Stav série: 0:3
Anaheim Ducks
Úterý 18.04.2017, 04:00 • Scotiabank Saddledome, Calgary • Play-off NHL • Čtvrtfinále Z. konference

Anaheim vyhrává tento zápas 5:4 v prodloužení a celou sérii vede 3:0 na zápasy. Jedna výhra ho dělí od postupu do dalších bodů, naopak s Flames to nevypadá vůbec dobře. Poprvé v historii vyhráli Ducks zápas v play-off, ve kterém prohrávali o tři branky. (07:32:36)

Anaheim právě vstřelil branku!
    Je konec, je dobojováno. Střelu COREY PERRYHO si do vlastní braky tečoval nešťastně Michael Stone. Brian Elliott nedokázal kotouč zastavit, hosté vyhrávají a vedou v sérii už 3:0. Asistence: Rickard Rakell, Nate Thompson.

61:23
    Nate Thompson si vybruslil bekhendovou stranou hole, ale minul.

61:09
    Další icing, vhazovat se bude před domácí brankou. Ducks vstoupili do nastaveného času lépe.

60:58
    Jakob Silfverberg rozehrával rychlou akci, jeho spoluhráč se dostal do zakončení, ale minul.

60:30
    Deryk Engelland se probojoval do zakončení, ale jeho pokus postrádal přesnost.

60:11
    Zakázané uvolnění, bude se vhazovat před brankou Flames.

60:01

Po základní hrací době platí stav 4:4, a tak se bude prodlužovat.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:44
    Ještě jedno buly před brankou domácích. Šestnáct sekund zbývá.

59:30
    Domácí hrají ve svém obranném pásmu a snaží se v poklidu dohrát.

59:00
    Poslední minuta hry ve třetí třetině.

58:36
    Minuta a půl zbývá z řádné hrací doby, nervy pracují, jde o hodně. Ducks vedou v sérii 2:0 a v případě dnešní výhry by se výrazně přiblížili k postupu. Naopak Flames chtějí snížit.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 3. Monahan (Brouwer, J. Gaudreau), 10. Versteeg (Monahan, Brodie), 25. Stone (Brodie, Backlund), 29. S. Bennett (Giordano, Backlund) – 16. N. Ritchie (Vermette, H. Lindholm), 40. Theodore (Rakell, Bieksa), 52. N. Thompson (H. Lindholm, Perry), 56. Theodore (Bieksa, N. Thompson), 62. Perry (Rakell, N. Thompson)

Calgary Flames: Elliott (Ch. Johnson) – Giordano, D. Hamilton, Brodie, Stone, Bartkowski, Engelland – J. Gaudreau, Monahan, Ferland – Tkachuk, Backlund, Frolík – Versteeg, S. Bennett, Chiasson – Bouma, Stajan, Brouwer.
    Anaheim Ducks: Gibson (29. Bernier) – H. Lindholm, Montour, Theodore, Bieksa, Holzer, Manson – Rakell, Getzlaf, Eaves – Cogliano, Kesler, Silfverberg – N. Ritchie, Vermette, Perry – Wagner, N. Thompson, L. Shaw.

Rozhodčí: Joannette, Dwyer – Brisebois, Racicot

Diváci: 19 289