Malaga – Valencia 2:0 (kon.) | Villarreal – Leganés 2:1 (kon.) | Osasuna – Gijón 2:2 (kon.)
Espanyol – Atlético 0:1 (kon.)
Villarreal CF
2:1 (0:0)
CD Leganés
Sobota 22.04.2017, 16:15 • Estadio de la Ceramica • Španělská LaLiga • 33. kolo

To už je ode mě vše, děkuji za pozornost a budu se těšit zase někdy příště, na shledanou. (18:12:29)

Měli jsme možnost vidět velmi zajímavé utkání, ve kterém měl v prvním poločasu trochu navrch domácí celek, který šel také po zásluze v 68. minutě do vedení, v 89. minutě pak vyrovnal Guerrero a vliv hostům novou krev do žil. Vítr z plachet jim však o dvě minuty později vzal Cedric Bakambu, který svým druhým gólem v zápase získal VIllarrealu potřebné tři body.

90+3

90+2
    Žlutou kartu za nesportovní chování ještě obdržel Siovas.

90+1
    Villarreal právě vstřelil branku!
    Tak to je studená sprcha pro Leganés. Po vyrovnávacím gólu rychle vrátil vedení Villarrealu kdo jiný než CEDRIC BAKAMBU, který si naběhl na milimetrově přesný centr stříídajícího dos Santose a svým osmým gólem sezóny vrací vedení domácím.
    89. Miguel Ángel Guerrero - 1:1

89
    Leganés právě vstřelili branku! Tak Leganés se to nakonec podařilo. Míč poslal směrem do pokutového území z poloviny hřiště brankář Herrerín, míč se dostal k Buenovi, který ho z první poslal na MIGUELA GUERRERA, který tvrdou ranou překonává Fernándeze a srovnává na 1:1.

88
    Střídá i Villarreal, svůj pobyt na hřišti ukončil Roberto Soldado, na jehož místo na poslední minuty přišel Adrian López.

85
    Cedric Bakambu teď předvedl dobrou individuální akci, na jejímž konci byla ruka jednoho z bránících hráčů, ten jí však měl u těla, a tak bylo rozhodnutí rozhodčího i přes protesty hráčů ve žlutých dresech správné.

82
    Čtyři na dva teď šli útočníci Villarrealu, situaci však nevyřešili moc dobře. Soldado to totiž vzal na sebe, ale ne příliš rasantní střelou nemohl Herrerína zaskočit.

81
    Unai López odchází do kabin, na posledních pár minut si přijde na hřiště zahrát Samuel García.

80
    Hráči Villarrealu drží pevná obraný val a hráči hostů si s ním nedokážou poradit.

79
    Leganés se teď usadilo na polovině soupeře a snaží se přiblížit k pokutovému území.

77
    Hráči Leganés se i přesto, že prohrávají do útoku moc neženou. Možná si šetří síly na sérii závěrečných útoků.

75
    Roberta Soriana nahradí ve zbytku zápasu Jonathan dos Santos.
    72.

72
    Erik Moran teď vyslal tvrdou střelou z voleje míč do levého horního rohu, ten však vytáhl nejlepší zákrok dnešního utkání a udržel tak Villarrealu těsné vedení 1:0.

70
    A další střídání, ze hřiště odchází Gabriel, kterého ve zbytku zápasu nahradí Bueno.

68
    Ještě těsně před Bakambuovou brankou hřiště opustil Luciano, na jehož místo přišel Timor.

Marek Jakšič

Branky: 68. Bakambu (Soldado), 90+1. Bakambu (J. dos Santos) – 89. Guerrero (Bueno)

Karty:   65. Musacchio (VLR) – 90+2. Siovas (LGS)

Držení míče: 61 % : 39 %.
    Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 5:1. Rohy: 3:8. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 9:19.
    Villarreal CF: Andrés Fernández – J. Costa, Álvaro González, Musacchio, M. Gaspar – Trigueros, N. Sansone (61. Castillejo), Soldado (88. Adrián López), Bakambu – B. Soriano, R. Soriano (75. J. dos Santos).
    Náhradníci: Barbosa – Borré, Castillejo, J. dos Santos, Hernández Cascante, Adrián López, Antonio Rukavina.

CD Leganés: Herrerín – Insua, Marín, Siovas, Bustinza – Díaz, Morán, Unai López (81. Samu García), Guerrero – Luciano (68. Timor), Gabriel (70. Bueno).
    Náhradníci: Champagne – Bueno, Samu García, Mantovani, R. Pérez, Timor, Rico.

Rozhodčí: Santiago Jaime Latre