Šaľa – Bratislava 40:19 (kon.) | Poruba – Olomouc 32:20 (kon.) | Partizánske – Prešov 12:19 (kon.)
Trenčín – Slavia 24:28 (kon.) | Veselí n/M – Zlín 20:18 (kon.)
SHK Veselí n.M.
20:18 (8:11)
Handball PSG Zlín
Sobota 22.04.2017, 18:00 • Veselí nad Moravou • Interliga ženy • 26. kolo

Veselí zlepšeným výkonem nakonec porazilo v regionálním derby Zlín o dvě branky 20:18 a mohou se radovat ze zisku dvou bodu. Vítězství se ale nerodilo lehce, když v poločase domácí tým prohrával o tři branky. Ve druhém poločase zásluhou zlepšené útočné fáze a proměnění sedmimetrových hodu se Panenky dostaly znovu do zápasu, který na jeho konci strhly na svoji stranu. (19:26:26)

SHK Veselí n.M. – HC Zlín 20:18 (8:11)
    Nejvíce branek: Šustková 7, Novotná 5/4, Vinklárková 2 – Birkušová 5, Kolářová 4, Sobieská 3/2. Rozhodčí: Deml, Dvořáček. Sedmimetrové hody: 8/5 – 2/2. Vyloučení: 1:5.

Konec zápasu. (20:18)

60
    Poslední útok Zlína už Panenky ubránily a mohou se těšit z vítězství. (20:18)

60
    Daleká střela jedné z domácích hráček, která to zkoušela na prázdnou branku se do zlínské svatyně nevešla. (20:18)

60
    Zlín to zkouší bez brankářky, Andrýsková sice vystřelila podstřelem, ale jen do těl domácích hráček. (20:18)

59
    Souhra Veselí nevyšla a nyní je v útoku Zlín. (20:18)

59
    Gärtnerová vystřelila na branku Veselí, poté dostala koňára a hra byla přerušena. (20:18)
    58
    Krokavecová z pravé strany vystřelila na protější tyč a prostřelila hostující brankářku. (20:18)
    57
    Veselí ztratilo při útoku míč a Kolářová šla sama na Lekešovou a proměnila. (19:18)
    57
    Také Sobieská dává na druhé straně branku Zlína ze sedmičky. (19:17)
    56
    Novotná přesvědčivě dává branku. (19:16)

56
    Krokavecová byla faulována při střelbě a Veselí bude házet sedmičku. (18:16)
    55
    Nikol Soldánová je však proti a dává branku za Veselí a opět je to o dva góly. (18:16)
    54
    Kolářová podstřelem dává naději Zlínu na zvrat v dnešním zápase. (17:16)
    54
    Jana Šustková byla volná na brankovišti a dává branku. (17:15)

53
    Andrýsková je vyloučena na dvě minuty po faulu na Soldánovou. (16:15)

52
    Gärtnerová z dálky vystřelila nad branku a Veselí může navýšit vedení na dvě branky. (16:15)

51
    Sudí měli ruce vzhůru a jedna z hostujících hráček vystřelila na Lekešovou propagační střelu. (16:15)