Domažlice – Vltavín 2:1 (kon.) | Litoměřicko – Vyšehrad 3:2 (kon.) | Písek – Olympia Radotín 1:2 (kon.)
Chrudim – Štěchovice 3:1 (kon.) | Králův Dvůr – Hořovicko 2:0 (kon.) | Tachov – Táborsko akademie 5:1 (kon.)
TJ Jiskra Domažlice
2:1 (2:0)
Loko Vltavín
Sobota 22.04.2017, 10:15 • Sokol Mrákov, Mrákov • Česká fotbalová liga • 24. kolo

Trenér Radek Kronďák se poprvé postavil proti svému bývalému týmu, ve kterém strávil 16 let, a Domažlice dovedl proti Vltavínu k těsné výhře, o kterou se postarali domácí Marek Bauer a střídající David Bezdička, na jehož gól po přestávce odpověděl Jiří Vokoun, vyrovnat už ovšem hosté nedokázali. Konečný výsledek: Jiskra Domažlice 2 Loko Vltavín 1. (12:34:12)

90+2

90+1
    Žlutou kartu dostává Martin Macháček (Loko Vltavín).

90
    Žlutou kartu dostává Martin Hrubý (Jiskra Domažlice).

88
    Střídání v týmu Jiskra Domažlice: ze hřiště odchází Daniel Černý, přichází Jakub Blažek.

83
    Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Dominik Tichý, přichází Carlo Maria Maione.

77
    Střídání v týmu Jiskra Domažlice: ze hřiště odchází Ondřej Ruml, přichází Marek Hejda.

73
    Žlutou kartu dostává Marek Bauer (Jiskra Domažlice).

70
    Do konce utkání v Mrákově zbývá odehrát dvacet minut. Dotáhnout Domažlice dobře rozehraný zápas do vítězného konce nebo se Vltavín vrátí do hry?
    70. Jiří VOKOUN - 2:1

70
    Vltavín právě vstřelil branku!
    Autorem branky je JIŘÍ VOKOUN.

69
    Střídání v týmu Jiskra Domažlice: ze hřiště odchází Daniel Boček, přichází Petr Průcha.

68
    Žlutou kartu dostává Daniel Boček (Jiskra Domažlice).

63
    Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Vladimír Valíček, přichází Martin Macháček.

62
    Žlutou kartu dostává Vladimír Valíček (Loko Vltavín).

62
    Střídání v týmu Jiskra Domažlice: ze hřiště odchází Milan Braun, přichází Denis Brožík.

46
    Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Richard Macháč, přichází Petr Pejša.

46

Domažlice šly po čtvrthodině hry do vedení zásluhou Marka Bauera, na jehož gól navázal krátce před přestávkou střídající David Bezdička, který po půlhodině nahradil zraněného Miroslava Špírka. Skóre po prvním poločase: Jiskra Domažlice 2 Loko Vltavín 0.