Real Sociedad – La Coruňa 1:0 (kon.) | Celta Vigo – Real Betis 0:1 (kon.) | Las Palmas – Alavés 1:1 (kon.)
Real Madrid – Barcelona 2:3 (kon.)
Real Sociedad San Sebastian
1:0 (1:0)
Deportivo La Coruňa
Neděle 23.04.2017, 12:00Španělská LaLiga • 33. kolo

Domácí fotbalisté vyhrávají tento zápas 1:0, v prvním poločase se hlavou prosadit Willian José, který později vystřídal, měl odpracováno. Necelých dvacet tisíc diváků na stadionu vidělo jednu jedinou branku. (13:54:32)

90+4

90+4
    Probíhá poslední minuta nastaveného času. Ještě jeden rohový kop pro domácí.

90+3
    Real Sociedad San Sebastian kontroluje míč a hru má pod kontrolou. Už se pravděpodobně nic nestane.

90+2
    Sergio Canales rozehrával rohový kop domácího celku. Do nějaké velké šance se jeho tým neprobojoval. V poklidném tempu se zápas dohrává.

90+1
    Nastavovat se budou čtyři minuty.

90
    Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází Mikel Oyarzabal, přichází Esteban Granero.

90
    Probíhá poslední minuta hry ve druhém poločase, domácí fotbalisté míří za výhrou.

88
    Deportivo už pravděpodobně rezignovalo na vyrovnání, hosté se už jen brání a snaží se neinkasovat znovu.

86
    Sergio Canales se probojoval do výrazné střelecké pozice, jeho rána končí na tyčce branky. Nechybělo mnoho a domácí vstřelili druhý gól.

84
    Šest minut zbývá z druhého poločasu, domácí fotbalisté hrají aktivněji, snaží se něco vymyslet před brankou soupeře.

83
    Výraznější nebezpečí pro branku Deportiva nehrozilo, hostující defenziva si dokázala poradit.

82
    Domácí se dostali do dobré pozice, ale jeden z hráčů San Sebastinu vystřelil nepřesně. Jeho pokus byl ještě tečovaný, a tak uvidíme rohový kop.

81
    Raúl Navas hledal centrem spoluhráče před brankou, jeho pokus byl rychle zablokovaný. Domácí ale dál pokračují v akci.

80
    Střídání v týmu Deportivo La Coruňa: ze hřiště odchází Fayçal Fajr, přichází Bruno Gama.

79
    Real Sociedad San Sebastian kombinuje na polovině hrací plochy, domácí hrají takticky velmi dobře a vycházejí z kvalitní defenzivy.

78
    Ve druhém poločase jsme zatím žádnou výraznější šanci neviděli, a to zbývá už jen dvanáct minut do konce druhých pětačtyřiceti minut.

77
    Sidnei hlavičkoval před brankou, ale nedokázal přesněji trefit centr od spoluhráče.

75
    Asier Illarramendi se probojoval k dobré střelecké pozici, ale jeho pokus dokázal velmi dobře zablokovat Fayçal Fajr.

Jan Prošek

Branky: 27. José (Berchiche)

Karty:   45. Navas (RSC) – 44. Albentosa (DEP), 50. Fajr (DEP), 70. Bergantiños (DEP)

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 3:1. Střely mimo: 8:2. Rohy: 11:1. Ofsajdy: 4:3. Fauly: 16:16.
    Real Sociedad San Sebastian: Rulli – Berchiche, I. Martínez, Navas, Zaldúa – Zurutuza, Illarramendi, Prieto – Oyarzabal (90. Granero), José (65. Juanmi), Vela (73. Canales).
    Náhradníci: Toño – Juanmi, Granero, A. Elustondo, Canales, Bautista, Odriozola Arzallus.

Deportivo La Coruňa: Lux – Juanfran, Albentosa, Sidnei, Luisinho – Bergantiños, C. Borges – G. Kakuta (56. John), Colak (70. Joselu), Fajr (80. Gama) – Andone.
    Náhradníci: Tytoń – F. Navarro, Joselu, Laure, Gama, John, Expósito.