Liberec – Hr. Králové 0:1 (kon.) | Jihlava – Dukla Praha 0:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Brno 3:2 (kon.)
Slavia – Třinec 0:2 (kon.)
FC Vysočina Jihlava
0:2 (0:0)
FK Dukla Praha
Neděle 23.04.2017, 11:00 • Areál Na Stoupách • Juniorská liga • 25. kolo

Nastavená minuta nám již nic nepřinesla a s konstatováním, že hosté zvítězili na Vysočině 2:0 se s Vámi loučím. Přeji hezký den. (12:53:09)

90+1

90
    Jihlava se vydává do útoku a to bude asi její poslední šance korigovat výsledek...

88
    Dukla právě vstřelila branku!
    Dukla, chvíli před koncem, navyšuje své vedení. VOJTĚCH BRABENEC utekl obraně domácích a střílí branku – 0:2.

86
    Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Edmond, přichází Brabenec.

84
    Edmond vyslal hezkou kolmou přihrávku, na poslední chvíli obránci Jihlavy danou situaci ubránili.

82
    Začal i foukat silný vítr a míč mění směr letu. Uvidíme jak se s tím, především domácí hráči dokáží vyrovnat a zda dokáží srovnat stav zápasu.

80
    Nicméně vzrušení předčasné, jednalo se o ofsajd. Na hřišti nám začalo deset minut před koncem zápasu sněžit.

80
    Jihlava zahrávala rohový kop, po kterém Beseda trefil břevno hostující branky.

76
    Vlček se snažil zakončit z pravé strany a to se mu povedlo, avšak jen do brankáře Soukupa.

74
    Preisler vystřelil nad bránu domácích.

73
    Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Gábor, přichází Stýblo.

67
    Domácí jsou evidentně rozhozeni, Edmond po hrubce domácí obrany mohl dát druhou branku. Soukup ale včas vyběhl a skóre se nemění.

66
    EMANNUEL EDMOND se nakonec přece jen prosazuje. Soukup penaltu sice vyrazil, míč si našel cestu zpět k domácímu hráči a EDMOND EMMANUEL nakonec napravuje svůj nepovedený pokutový kop.