Litoměřice – Nordics Most 2:3 (kon.) | Děčín – Dandy Malé Březno 1:2 (kon.) | Ústí n/L ''B'' – Jirkov 7:1 (kon.)
Lev Litvínov – Most "B" 3:2 (kon.)
HBC Bazzy Děčín
1:2 (0:0, 1:1, 0:1) Stav série: 1:1
HBC Dandy Malé Březno
Neděle 23.04.2017, 14:30 • Stadion mládeže Ústí nad Labem • Play-off 2. Ligy - Čechy Sever • Čtvrtfinále

Konec zápasu. (16:01:38)

44:56
    Dandy Chomutov právě vstřelil branku!
    Neuvěřitelné! Děčínskému hráči se nepodařilo na červené zachytit balónek a chomutovský VLADIMÍR OPELT přesnou střelou do levého horního rohu rozhoduje o osudu utkání.

44:01
    Probíhá poslední minuta 3. třetiny.

43:00
    Zápas pomalu směřuje do prodloužení, pokud nepadne rozhodující branka.

41:07
    Nachození přes celé hřiště raději Buřval podržel.

40:32
    Ofsajd Děčína.

38:50
    Linet nabil Zichovi do mezikruží, proti jeho střele, ale skvěle zasáhl Štarman.

37:22
    Chomutov v pěti.

36:28
    Tresty se zkrátí a hra bude pokračovat 5 na 4 pro Bazzy.

36:14
    Bazzy zatím točí Chomutov v jejich obranném pásmu.

35:22
    Vyloučení v týmu HBC Dandy Chomutov (Stasinka – 2 min., podražení).

34:05
    Rubeš dostal nabito do mezikruží! Jeho pokus však neskončil tak jak by si představoval. Buřval předvedl výborný zákrok.

33:17
    Horáčkovu výbornou střelu vytěsnil Buřval za bránu.

33:08
    Icing děčínských.

32:03
    Zicho neproměňuje! Ten vyzkoušel kličku do backhandu, skvělý Štarman ho vychytal.

32:03
    Po faulu děčínského Hovorky bylo nařízeno trestné střílení.

30:01

Druhá střela už přinesla i branky. Po osmi vteřinách se prosadil za Děčín Rubeš. Ve 24. minutě vyrovnal Zicho a tak se do třetí třetiny půjde za vyrovnaného stavu.

30:00

Martin Stupka

Branky a nahrávky: 16. Rubeš (Horáček, Hladiš Jakub) – 24. Zicho (Holán), 45. Opelt

HBC Bazzy Děčín: Štarman – Hovorka, Huk, Saska, Jirkovský, Hůja, Vinš "C", Uhlíř, Hladiš Dominik, Novák, Rubeš, Pilař, Michajličenko, Hladiš Jakub, Horáček
    HBC Dandy Malé Březno: Buřval – Chyba, Hanzl, Holán, Stasinka, Nachtmann, Odráška, Pešek, Haluška, Kocour, Kníže "C", Opelt, Videv, Linet, Zicho

Rozhodčí: FEDÁK Jan, CÍCHA Jiří