Polsko – Maďarsko 2:0 (kon.) | Rakousko – J. Korea 5:0 (kon.)
konec
Rakousko
5:0 (3:0, 1:0, 1:0)
Jižní Korea
Čtvrtek 27.04.2017, 19:30 • Palace of Sports, Kyjev • Mistrovství světa - 1. Divize, sk. A • 4. kolo
Předzápasové kurzy: 2.18 4.05 2.65
Partner:
   
  Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů! Pěkný zbytek dne! (21:38:10)
   
  Střely na branku: 36 – 25
   
  Je konec! Rakousko zvládlo důležité utkání s Jižní Koreou, kterou porazilo 5:0, a před posledními zápasy se dostává do čela tabulky! Rakousko o svém triumfu rozhodlo už v první třetině, kdy se prosadilo hned třikrát a od té doby už své vedení pouze hlídalo! V zítřejším duelu čekají na Rakousko nebezpeční Poláci, zatímco Korea sehraje duel s dosud poslední Ukrajinou! Souboje o postup do elitní divize Mistrovství světa pro příští rok Vám samozřejmě nabídneme!
   
  Konec zápasu.
   
  59:10
  Před korejskou branku ještě přilétlo prudké nahození z levého křídla. Brankář Park celou situaci zkontroloval a nechal puk proletět do rohu.
   
  58:25
  Rakušané jen nahodilu puk za korejskou branku a odjeli střídat. Celá střídačka Rakouska už začíná slavit. Úspěch v dnešním utkání je drží ve hře o postup.
   
  58:00
  Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!
   
  57:35
  Daniel Woger se krásnou stahovačkou zbavil obránce, nicméně jeho ránu zápěstím vykopl Park betonem do rohu kluziště.
   
  57:10
  Fabio Hofer napadal statickou rozehrávku Korejců za jejich brankou. Rakouský útočník vybojoval puk a Park si musel připsat dobrý zásah.
   
  56:25
  Daniel Woger mohl zakončovat, ale ještě chtěl vylepšit pozici pro Wogera, jenže skákavou přihrávku zablokoval vracející se obránce.
   
  56:10
  Patrick Obrist vybojoval kotouč za vlastní brankou a vyvezl jej do středního pásma. U mantinelu se strhla potyčka, ale vylučovat se nebude.
   
  55:26
  Hjon-ho Oh byl nejrychleji u nahození za korejskou branku a bez váhání vyhodil puk do středního pásma. Korea už rezignovala na jakoukoliv snahu útočit.
   
  55:05
  Won-čun Kim podržel puk v obranném pásmu korejského výběru a vyčkal na rozehrávku. Dnešní duel se pouze dohrává, o vítězi je rozhodnuto.
   
  54:24
  Rakouský brankář Bernhard Starkbaum zastavil nahození ze středního pásma a přikryl kotouč lapačkou. Vhazovat se bude po jeho levé ruce.
   
  54:02
  Korejský brankář už byl takřka překonán, jenže Martin Ulmer před prázdnou brankou poslal kotouč těsně vedle vzdálenější tyče!
   
  53:25
  Manuel Ganahl vyvezl puk ze středního pásma až do rohu útočné třetiny, kde se zbavil obránce a naservíroval kotouč před branku. Rakušané se ale opět nedostali ke střele.
   
  53:05
  Čin-hui Ahn ujel obráncům po pravém křídle, vlétl do útočného pásma a vypálil zápěstím. Rakouský brankář si vychutnal zákrok lapačkou.
   
  52:10
  Až nyní se Korejci vymanili z enormního tlaku Rakouska a vyhodili puk do středního pásma. Rakušané dnešní duel ovládají.

  Tomáš Kubečka

  Branky a nahrávky: 13. Haudum, 13. Lebler (Ganahl, Hundertpfund), 17. Heinrich (Lebler, Ganahl), 25. Komarek (Heinrich, T. Raffl), 50. Strong (Schlacher)


  Rakousko: Starkbaum (Kickert) – Kirchschläger, S. Ulmer, Heinrich, Schumnig (A), Schlacher, Strong, Duller – Lebler, Ganahl, Hundertpfund (A) – T. Raffl (C), Komarek, Hofer – Rauchenwald, Haudum, Woger – M. Ulmer, Obrist, Spannring.
  Jižní Korea: Dalton (25. S-č. Park) – Young (A), W-Č. Kim, Plante, So, Oh, D-k. Lee (A), Regan – K-s. Kim, S-w. Kim, Ahn – Čcho (C), S-h. Shin, H-j. Shin – Swift, Sin, Č-h. Lee – J-č. Lee, W-j. Kim, Č-k. Park – W-s. Park.

  Rozhodčí: Harnebring, Pešina – Chaput, Pardascher