Česko – Finsko 2:6 (kon.) | Švýcarsko – Švédsko 4:5 (0:1 po s.n.)
Česko
2:6 (2:1, 0:3, 0:2)
Finsko
Sobota 29.04.2017, 15:00Euro Floorball Tour (ženy)

Já se s vámi pro tuto chvíli loučím, ale než se rozloučím, tak mi dovolte vám připomenout, že od 18:00 se v Olomouci uskuteční druhé dnešní utkání, ve kterém se proti sobě postaví florbalistky Švédska a Švýcarska. Tímto utkáním vás provede kolegyně Týna Zíková, která se jistě na Vás těší. Já se tedy loučím a přeji hezký zbytek sobotního večera. (16:55:00)

České hráčky tak zůstaly v turnaji bez bodů. Zítra je čekají Švédky.

Skončilo nám druhé utkání český hráček na EFT v Olomouci. Stejně jako včera do utkání vstoupily naše hráčky lépe. Po první třetině vedly v utkání 2:1. Od druhé třetiny se ale českým hráčkám přestalo dařit v koncovce a naopak Finky začaly své šance proměňovat. Nakonec zvítězily 6:2.

Nejlepší hráčky utkání: Elina Kujalaová (FIN) – Denisa Ratajová (CZE)

59:10
    Zápas se nám teď dohrává před brankou Finska.

58:20
    Řepková v povedená akci nedokázala před malým brankovištěm přes Loisaovou uspět.
    57:30 Sanni NIEMINENOVÁ - 2:6

57:30
    Finsko právě vstřelilo branku!
    Nyní už je definitivně rozhodnuto! Finky v krátkém sledu za sebou přidávají druhý gól. Po přihrávce Kujalaové se k míčku dostala SANNI NIEMINENOVÁ, která přesnou střelou rozhodla.
    57:23 Nina RANTALAOVÁ - 2:5

57:23
    Autorem branky je NINA RANTALAOVÁ. Asistence: My Kippiläová.

57:01
    Právě probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.

55:58
    Vyloučení v týmu Česko (Magdaléna Plášková – 2 minuty, Hrubost).

54:20
    Nyní neuspěla ani Leierová. Češky nedokážou vymyslet žádnou vážnou šancí, většina je takové nahození z dálky směrem k brance.

52:10
    Jiráková z otočky neuspěla.

52:00
    Stále sledujeme klidnější pasáž hry, bez vážnějších šancí na jedné či druhé straně.

50:40
    Urbánková z dálky trefila jen připravenou Loisaovou.

50:02
    Většina českých šancí teď končí stále kvůli nepřesnostem ve finální přihrávce.

MCh

Branky a nahrávky: 15. Ratajová (Čapková), 20. Krupnová – 5. Kauppiová, 24. Kauppiová, 28. Pöllänenová (Kauppiová), 35. Kujalaová (Manninenová), 58. Rantalaová (Kippiläová), 58. Nieminenová (Kujalaová)

Česko: Christianová (Příleská) – Jiráková, Krupnová, Halfarová, Leierová, Káčová, Kubišová, Koníčková, Billá (C), Zittová, Urbánková, Plášková, Paloncyová, Řepková, Bočanová, Ratajová, Čapková, Kotzurová, Kapcová
    Finsko: Loisaová – (Siltanenová) – Karjalainenová, Kippilaová, Nieminenová, Sipilainenová, Kujalaová, Manninenová, Sallstromová – Kauppiová, Wickmanová, Pollanenová – Rantalová, Ella Alanková, Eliisa Alanková – Kauppilaová, Luomaniemiová, Kajalaová – Westerlundová, Rantanenová

Rozhodčí: Kaspars Kristapsons a Maris Kumerdanks