Gijón – Las Palmas 1:0 (kon.) | Atlético – Eibar 1:0 (kon.) | Barcelona – Villarreal 4:1 (kon.)
Granada – Real Madrid 0:4 (kon.)
Atlético Madrid
1:0 (0:0)
SD Eibar
Sobota 06.05.2017, 16:15 • Estadio Vicente Calderón, Madrid • Španělská LaLiga • 36. kolo

Z dnešního utkání je to ode mne všechno, tímto se s vámi loučím a přeji vám hezký zbytek dne! (18:13:24)

Je dobojováno! Ve druhém poločase Atlético potvrdilo své kvality a v 69.minutě se dočkalo vedoucí branky, kterou má na svědomí přesnou přízemní střelou Saúl. Eibar se ve druhém poločase víceméně jen bránil a do ofenzivy se vytáhl až za nepříznivého stavu, avšak „s křížkem po funuse“.
    Atlético si dnešní výhrou vytvořilo do závěrečných dvou kol pětibodový náskok na čtvrtou Sevillu.

90+5

90+4
    Hlavní rozhodčí Fernández tedy v dnešním utkání kartami nešetří a v samotném závěru nastavení ještě odměňuje Fernanda Torrese žlutou kartou za předešlý zákrok.

90+3
    Eibar se v plném počtu vydává před bránu gólmana Oblaka, kde hosté sice vytváří značný rozruch, ale nedaří se jim míč procpat za brankovou čáru.

90+2
    A žlutou kartu zároveň s Godínem vidí také hostující Dani García.

90+2
    Ve velmi nepřehledné situaci na polovině Atlética nyní zřejmě došlo ke konfliktu Godína s Garcíou a domácí obránce vidí od hlavního rozhodčí druhou žlutou kartu v dnešním zápase, a tedy zároveň i kartu červenou!

90+1
    Hlavní rozhodčí bude nastavovat 3 minuty.

90
    Rohový kop pro SD Eibar. Obrana Atlética dokázala velký závar v malém vápně zažehnat.

89
    Diego Godín ostře skluzoval rozběhnutého Adriána a k jeho velkému údivu vidí od sudího žlutou kartu, přestože zasáhl balón.

88
    Hostujícím hráčům již na vyrovnání mnoho času nezbývá, vzhledem k tomu, kde se navíc pohybuje míč, to bude mít Eibar opravdu velmi těžké.

86
    Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Antoine Griezmann, přichází Ángel Correa.

85
    Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Kike García, přichází Adrián González.

84
    Prvotní centr od rohového praporku domácí bezpečně odhlavičkovali, následně se ještě pokusil rychle navrátit míč zpět Kike, hlavičkující Escalante však jen usměrnil míč do Oblakovy náruče.

83
    Junca po svém průniku středem hřiště vybojoval pro Eibar alespoň rohový kop.

82
    Atlético drží míč zhruba v blízkosti středového kruhu, to domácím hráčům momentálně bohatě stačí.